Ani çılgınlıklar yapmayı düşündünüz mü?

Durup dururken aniden yolda karşı cinsten birini öpmeyi düşündünüz mü? ya da bir köşeye çekip öpmeyi?

Türkiye şartlarında biliyorum bu mümkün değil, ya kaşar p**evenk gbı damgalar yersınız ya da dayak yersınız :D Ama hayaller gerçekleştirmek için değildir, hedefler gibi.

Güncellemeler:
aslında soruyu , ''hıc anıden ytanımadıgınız bırını optunuz mu''' dıye yazıcakdım ama sonradan ddegıstyırmek pek mantıklı olmadı galıba, tepkılere bak. ne ınsansınız sız be pehh.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• guzel de fazla adrenalin turkiye sartlarina uymaz gbime geliyor :Dbazen metroda bir yerden tutunurken kizin eline yanlislikla dokununca bile ters rers bakiyor opmek dusunemiyorum :D

ama cantasiz bir bayan olabilir :D

1|0
    0|0
    • Nasıl yanı cantasız bır bayan olabılır? ne alaka

• cantasiz en fazla tekme tokat yersin cantali bir bayan kafaya cantay indirse icindeki farfum sisesi bilem yeterli gerisini saymiom :D

Erkekler Ne Diyor 9

• ıyyyk o ne öyle :/

1|0
    2|0
  • Öyle bir psikopat vardı internette yoldan geçen bayanların göğüslerini elleyip duduaktan öpüyodu,Anlaşılan sende psikopatsın.

0|0
    1|0
    • ben brılerının bır taraflarını ellemedım.

• cilginliga bakis acim cok farkli

1|0
    0|0
  • olmaz mı cok zevk almışdım sonra noldu mu ? rüyanın en güzel yerinde ...

1|0
    0|0
  • kardeş git rahatla gel full öpmek yazmışsın :D

0|0
    1|0
    • dostum sen nedıyorsun :D turkıye dımı burası pardon unutmusum.

• Ben düşündüm hatta canım çok çekti denedim önce karşılık verdi bırakınca tokat attı anlamadım..

1|0
    0|0
  • Çılgınlık anlayışına oturiym senin :))

0_0

0|0
    1|0
    • neden? yamac parasutu yap sen

• Pekala kabul

Bı köseye gec sen ben geliyorum

Bi cılgınlık yapalım madem öyle

Benim icinde değisiklik olur hem

• senın beynının calısma seklıne tukureyım

• garip hayallerin varmış doğrusu

0|0
    1|0
  • Ya aniden öpmekten ziyade sarılma isteği olmuştur.Yaşlı amcalara doğal güzel gördüğüm kızlara sokak çocuklarına

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• evet hayalle hedefin farkına varmışsın ne güzel ne mutlu sana :)

duygusal olmayan ilişkilerimden pişman oldum dilim yandı bir sefer o yüzden bunun hayali bile beni mutlu etmiyor..

aynı sorunun cevabını erkekler abartabilir..

0|0
    1|0
  • çılgınlıklara gel peh

0|0
    2|0
Yükleniyor...