Nedir bu kızlardan çektiğim?

Hatayı ben nerede yapıyorum anlamıyorum beyler bayanlar ben bu zamana kadar çıktığım kızlarla hep seviyeli olma veya olamama nedeninden dolayı ayrıldım.. Genelde bazi ilk adımı karşı taraftan beklerim yanlış anlamasın diye( örn: ilk iltifat vs hatta bu zamana kadar çıktığım kızların hepsinde çıkma teklifini onlar yaptı bende ne buluyorlar onuda anlamış değilim çünkü yakışıklı biride olmadığımı düşünüyorum yüzüne bakılmayacak şekilde de değilim bence ) fakat iltifatların devamını ben getirince de seviyeli ol cevabını aldım ilk çıktığım kızların bir kaçında bu durumu yaşadım sonrakilerde de daha az iltifatları falan çok seviyeli kullanıyodum bundada soğuk davranıyor oldum nasıl davranmalıyım bilmiyorum yardım edermisiniz

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Bırak giden gitsin. Kendinden taviz verme. Olduğun gibi davran.

0|0
    0|0
    • dediğiniz gibi düşünüyorum ama o zamanda kız olmuyor ve öylede olmuyor

• İlla kız diye çıldırıyorsan değiş. Ne diyim.

• aslında kız içinde çıldırıyor değilim ama çevremdekiler sap gibi duruyosun falan diyor ondan dolayı uğraş içine girdim doğru olan kişiyi ben bulmak istiyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Sen onlara yaklaşırsın seni seviyesiz görürler ilgilenmezsin soğuk derler. Dengeleri yok bizlerle eğleniyorlar böyle güya..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sen ayarlıyamıyorsun demek ki yani ortasını bulamıyorsun. Ya da çıktığın kızlar da var problem

0|0
    0|0
    • peki ne yapmam gerek biraz yardımcı olabilirmisin

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...