Sevdiğin ilk insanın seni terk edişini hatırlıyor musun?

Gözlerinin içi gülüyordu yanındayken, hatırla...

Yanında durması bile bir neşe veriyordu sana.

Ne planlar yapıyordunuz şuraya da gideriz, şunları da alırız...

Sana o ilk aldığı hediyeyi hala saklıyorsun her baktığında için burkulsa da.

Gözlerine bakıp gülümseyerek tatlı tatlı seviyorum seni diyordu ya...

ahhh ulan ahhh.

Hiç bitmeyecekti, hep deliler gibi sevecektiniz bir birinizi.

Olmadı değil mi?

Gömdü mazinizi bir b.k çukuruna.

Hatırlıyor musun diye sormamın nedeni hatırlamıyorsan da hatırla ve acını taze tut diye güzel insan.

Acınız ile göz yaşınız ile yaşıyorum.

Nefretim kamuya ve oyuna.

0|0
24|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

• Vadelerini dolduran yolcular vakti geldiklerinde ayrılırlar koltuklarından, yeni seyyahlara yer açarlar.

Çünkü gidecekleri yer o kadardır.

Mühim olan karma borçlarını ödemiş olmalarıdır; aşkının hukukuna riayet edilmiş, artlarında helalliğini en samimiyeti ile alabildikleri yürekler bırakabilmiş olmalarıdır. Aksi taktirde evren eksik borçlarını, derslerini aldırmak üzere mutlaka ödetir.

Kalanlara yaraşan ise; onu ait olduğu yere sevgi ile bırakmaktır, tıpkı bir zamanlar sevgi ile kucakladıkları gibi. Nefret ağır bir yüktür, hakiki huzur adına tüm negatif yüklerden arınmak gerekir. Kalan karma borunu ödemiş ise, tertemiz ve gerçek aşk kendisini bekliyordur.

0|0
    0|0
  • Yemezler güzelim, o günlerde ağladık ok, ama geçti :)

0|0
    0|0
  • Hatırladıklarim sorunun cevabı bile olamıyor.

0|0
    0|0
  • plotanik aşkım benim aşkıma karşılık vermemişti ve bunu o kadar asil bir şekilde yaptı ki.. beni incitmemek için şehri terk etti.

bizim jenerasyon aşkı, melankoliyi, ayrılığı, acıyı her zaman çok değerli ve güzel yaşattı..

1|0
    0|0
  • acimi neden taze tutayim ki o zaman bile onu dusunmus olmak icin mi hic gerek yok boyle inan hic aklima gelmiyo daha mutluyum :-)

0|0
    0|0
  • çok şükür terk edilmedim hiç

0|1
    1|0
  • hepsi hepsi hepsini hatırlıyorum-_- içimde hiç pişmanlık yok ama hepsi aklımda guzel guzel hayal edip düşünüyorum ardından beni bırakması aklıma geliyor bu sefer iyiki diyorum. domuz

0|0
    0|0
  • Hiç terkedilmedim ama :)

0|0
    0|0
  • Şimşek çarpmış gibi oldum resmen, hislerim şimdiye kadar doğruyu yaptığımı söylese de içim neden dedi!

0|0
    0|0
  • Sevdiğim ilk insan ?

Hangi anlamda sevdiğim ?

Sevdiğim ilk insan babam , henüz terk etmedi beni ..

Diğer yönden cevaplamak işime gelmedi .

0|1
    1|0
  • Platonik olduğu için terk edilme gibi bir durum söz konusu olmadı...Ama hala daha onu görünce heyecan basar beni şu an bile...Ah ah aklıma geldi yine bak :)

1|0
    1|0
  • maleseffff

0|0
    0|0
  • Terk etti sonra geri döndü aylarca kapımda yatttı ağladı intihar etti ama barışmadım

0|0
    0|0
  • Büyük yalanlar söyledi, tekmenin büyüğünü ise ben vurdum. Napayım haketti :)

0|0
    0|0
  • Okuyup hiç birsey hissetmedim gercekten :D

0|0
    0|0
  • Hatırladık sayende hadi mutlu ol :D:D

0|0
    0|0
  • ben bitirmiştim ilişkiyi:/

kendimce sebeplerim vardı ama:/

0|0
    0|0
  • Beni hiç kimse terk edemez ben terk ederim yalnızca ben bu yüzden hatırlanası bir durum yok.

0|1
    1|0
    • egonuza tüküri ben ben ben ha sen ulan şu ego kadar nefret ettiğim başka bişey yok şu an o kadar içten bir dua ettim ki bir erkek sana öyle bir tekme atsınkü at tepmişe dön görürüm ondan sonra egoyu gururu of çıldırıcam

• Tanımadığınız birine sen deyi hitap etmek çok yalnış 2-cisi sizi ilgilendirmez benim egom yalnız beni ilgilendirir .

• Ego mode ON.

• ben terkettim o hatırlasın

0|1
    1|1
    • Övünüyorsun yazık, haklıda olsan susacaksın.

• yaptığı hatalardan dolayı terk etmem ve buna sadece benim üzülmem onun umrunda olmaması benim suçum mu. bununla övünürüm de övünmem de sana soracak değilim. sen kimsin de yargılıyorsun?

• çoktan unuttum bile

0|0
    0|0
  • Aslında aşıktım ona ve çok seviyordum

Hatırlarım arada unutmaya çalışırım hala..

alıştım onsuzluğa ... belki..

Ama terk eden bendim.

Çünkü o bende değildi..

0|0
    0|0
  • :'( olmasaydı sonumuz böyle

0|0
    0|0
  • hatırlıyorum içime oturmuştu o günüm nasıl geçti eve nasıl geldim bilmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sevdiğimi sandığım ilk kadının beni terk edişini hatırlıyorum..

2|0
    0|0
  • Ne kadar sevmiş olsam da terk edenleri hatırladığımda hiç canım yanmıyor artık... ama ben terk etmiş olsam da beni sevenleri hatırladığımda cidden üzülüyorum... pişmanlık, vicdan azabı, ne ararsan var... terk edilip de unutanlara kızmıyorum, terk edip de gününü gün edenlere düşmanım...

0|0
    0|0
  • lisedeydim karşımda ağlıyordu ayrılmak isterken öğrendimki staj yaptığı fabrikada usta başıyla çıkıyormuş onun bir kız arkadaşı vardı sürekli erkek değiştiren

ona dedim ki sende arkadaşın gibi kahpe oldun gurur duy...

0|0
    0|0
    • Ahhahahahaa*k guleceğim yoktu çalıştığı fabrika usta başı ne mk :D k.b knk

• hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • daha dün gibi aklımda diyecem daha dün terketti sağolsun başkasına aşık olmuş falan filan adama iyi koyuyo yani daha neler neler yaşıyacaz bu acıyla bakalım onu bekliyorum

0|0
    0|0
  • cok kişi terk ederek cok kadinin ahini aldim. ama kendime gore sebeplerim vardi tabi.

0|0
    0|0
  • hatırlıyorum ona aldığım soket çorabına kadar geri verdiydi mk ben giyiyorum şu an yazık ziyan olmasın -.-

0|0
    0|0
  • Sevdiğim ilk insanı terk edişimi hatırlıyorum..

0|0
    0|0
  • yaptığın ayıp...

0|0
    0|0
Yükleniyor...