Arkadaşlar Sizce Sebebi Ne olabilir?

arkadaşlar sevgilim beni ilgisizim diye terk etti 20 gün önce falan. ayrıldığımız günün ertesi günü kağıtlara güzel sözler yazarak evine kadar götürdüm ama arkadaşlarının yanında verdim. ben bu hediyeyi kabul edemem diye mesaj atmış sonra bende tamam çöpe at dedim içindekiler atılcak şeyler değil dedi. neyse arada iyi geceler mesajı atıyodu. geçenlerde gizli numaradan biri aradı o olduğunu tahmin ettim ama konusmuyodu telefonda bende telefonu açtım yanımnda arkadaşımla konusuyodum gülerek falan. telefonu kapattı mesaj attı çok safsın bendim o falan dedi senden iyiki ayrılmışım sen gizli numaraları arayıp yanındakilerle konusuyosun falan filan. yine suçlu durumuna ben düşmüş gibi oldum sizce ne yapmaya çalışıyr

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• valla kafasına göre davranıyor.sen seviyormusun onu

0|0
    0|0
    • seviyorum ama ne biliyim ben kötü bişeyde demedim sadece ilgisiz davrandım

• eğer dönüşü muhteşemse evet :)

• arkadaş olarak ekledim bişey sorcam özelden

Kızlar Ne Diyor 6

• Kız senden ayrılmış ama sen hala onu seviyosun diye arkadaşlarına karşı hava atıyo. Gizli numara açma onun mesajlarına cevap verme ondan her türlü uzaklaş bak gör cin çarpmışa döncek kız. Sen hayatına devam et geri dönerse de kabul etme bir kez gidebilen bir daha gider.

0|0
    0|0
    • o kadar şey yaptıktan artık gururuma yediremiyorum

• onun istediği en başta dediğim gibi senin üzülmeni izlemek, sende ona inat gülüceksin bu kadar basit

• gülmem zoruna gitti telde :D :D

• Ağır dengesizmiş kusura bakma da ... Çekilmezzz...

0|0
    0|0
  • Çocuk o daha. Bence abilik yapmalısın :)

0|0
    0|0
  • Ruh hastasi bnce yol ver ugrasma

0|0
    0|0
  • Seviyo ama cani sklms gibi davranmis ilgi gistermedigin icin ilgiyi boyle almak istiyo

0|0
    0|0
  • hala seni seviyor olmali

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kendine bağlamaya çalışıyo bence

yeniden çıkarsınız siz

0|0
    0|0
  • nedeni sadece ergenlik :D

0|0