Kankanız ve kuzeniniz arasındaki ilişki...

Karşı cinsten bir kankanız var yani kız. Kuzeninize ayarlıyosunuz. Ve o gün kankanızı ne kadar sevdiğinizi ve saçının teline bile zarar gelse her şeyi yapabilceğinizi söylüyosunuz kuzen denilen şahsa... sonra 2 ay saçma sebeplerden dolayı kankanızla 7 ay kadar uzak kalıyorsunuz. 7 ay sonra barıştığınızda kuzeninizle kankanız ayrılmışlar ve birgün öğreniyorsunuz ki canınızdan çok sevdiğiniz saçının tek teline zarar gelmesin herşeyi yaptığınız onun namusunu kendi öz ablanız ya da kardeşinizin namusu gibi koruduğunuz kankanızı o şerefsiz kuzeniniz kandırıyor ve birlikte oluyorlar ve bu kız bu yüzden çok üzgün canı yanıyor siz olsanız bu kuzene ne yapardınız ve bu kankanız için ne yapardınız o tekrar mutlu olsun diye

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Arkadaşlarımı toplayım kuzenimi bir güzel benzetirdim ben ona kankamı, çok sevdiğim birini emanet ediyorum o utanmaz bunu kötüye kullanıyo. Kankam için de yapabileceği şey onunla eskisi gibi takılmak ve bu konuları hiç açmamak.

0|0
    0|0
    • ben de aynısını planlıyorum kankim için ama onu daha fazla nasıl mutlu edebilirim onu bilmiyorum o kötü anıyı hatırlayıp üzülmesini zerre istemiyorum :( kuzenim içinde dövmekten çok hayatını mahvedecek birşey istiyorum kendisi polis akademisinde okuyor şu an istediğim ömrü hayatı boyunca düzlüğe çıkamayacağı bir belaya musallat etmek

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...