Aldatılsaydınız bunu nasıl sindirirdiniz?

sonuç olarak ayrılacaksınız fakat ihanet aklınıza geldikçe nasıl sakinleşirdiniz? Ya da aklınıza getirmemek için neler yapardınız?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Çok basit.

SİNDİREMEDİM. Aklıma geldikçe bozulur sinirlerim ama bugün buradayım, aldatılan kişi yok şu an burada, ben varım =)

Önce sıkıntısıyla baş başa kal, sıkıntıyla iyice iç içe kal, sabırlı ol, sonra yavaş yavaş alışacaksın, sonra hayatına adapte olmaya başla ve kendini her şeyden daha çok düşün.

cut.

0|0
    0|0
    • peki ya gurursuzluğun en dibine vurduysan? O zaman napacaksın? O şerefsiz bana öyle ezici cumleler kullanmıştıki haklı olduğum halde kendimi ona kopek gibi yalvarırken buldum. Hayatımda bşkası var dedi ben aptal gibi olsun 2.olmayada rağzıyım dedim. Zaten işkencelerine dayanamayıp bir kaç gun snra sessizce çıktım gittim onun hayatından ama gururumu kurtarma şansım var mı yoksa çok mu geç?

• haklısın ama 1 seneden fazla çıktık unutmam çok zaman alıcak

• Zaman alacak ama güzel olacak eğer kendine vermen gereken önemi verirsen :)

Erkekler Ne Diyor 13

• öyle bir intikam alırdım ki sende şaşırırsın mademki aldatmış ve bende bunu gözlerimle gördü o evdeyken bende kadın getirir onun gözü önünde aldatırdım ama asla öldürmek gibi asmak kesmek gibi şeylerle işim olmaz onun gözü önünde intikam aldığım için yüzünü görmek isterdim

0|0
    0|0
  • bazen en buyuk intikan mantıklı söylenen sözün ağırlığıdır

Gözlerine bakıyorum, hiç tanımadığım bir şehre bakar gibiyim. İçinde bir tek aşina sokak, bir bildik rüzgar yok. Ben şimdi senin hangi caddene kanıp da yürüyeyim_?

0|0
    0|0
  • başka şeyler düşünürdüm daha çok sosyal faliyet'e katılırdım aldatan şahıs ile daha çok iletişim kurarım neden derdim onun verdiği cevaplara karşılık cevaplarımı verir kafamda kurgular siler giderdim :)

0|0
    0|0
  • baska birini bulmak lazim.ve de kimseye baglanmamk lazim.

0|0
    0|0
  • sende ihanet et ödesin

0|0
    0|0
  • Kısasa kısas

0|0
    0|0
  • Aldatıldım ve 4 yıl kendime gelemedim..

0|0
    0|0
  • Siz kızlar çok tuhafsınız:)

0|0
    0|0
  • aklıma bile gelmez :99999

0|0
    0|0
  • aklıma gelmez ayrılırım biter

0|0
    0|0
  • Aldattı amcasının kızı ile gözünün önünde sabaha kadar beraber oldum bu ona fazlası ile yetti

0|0
    0|0
  • bende onu aldatırdım

0|0
    0|0
  • Ayrıldıktan bir süre sonra ihaneti filan unuturum zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ben sürekli kızın problemine bakıp yok yaa güzel de değil diyorum sürekli :D intikam almayı çok düşündüm ama yapamam

0|0
    0|0
  • İhanet, öyle sindirilecek bie şey değil...sakinleşmek için hiçbir alternatf yok.

0|0
    0|0
  • Yeni yeni toparlanıyorum

0|0
    0|0
  • açıkçası sakinleşemezdim

0|0
    0|0
  • Yemek yerimmm,uyurumm :D

0|0
    0|0
  • Sindirim sistemim bunu kaldıramaz direkt kusardım

0|0
    0|0
  • aldatıldım ve 1 aydır egomu düştüğü yerden daha henüz kaldıramadım. sancılı ve derin geçecek galiba... bir özür bile dilemedi tersine üste çıktı kendini haklı konumuna getirdi ve gitti. bu da bir alana bir bedavası oldu... eşantiyon yani... umarım geçer... umarım egomun incinen yanlarını iyileiştiririm...

0|0
    0|0
    • uzulme kimsenin ettiği yanına kalmaz köpek gibi ayağına gelicek eminim pişman olacak mutlu olamicak başka kollarda bir sure mutluymuş gibi yapıcak sen oh olsun deme diye. Topla kendini akıllı bir kadın intikamını almadan kapamaz defteri. Her zamankinden daha guçlu gorun daha guzel ol erkeklerin zaafı tukenmez onun sana olan zaafını farkednce kenedene olan guvenin geri gelecek

• haklısın teşekkürler sen de üzülme...

Yükleniyor...