Kapat

Benim arkadaşım FENERBAHÇE stadına gs hırkasını giyerek geliyor ama biz FENERLİLER baskalarının stadına gitsek

linc ediliriz aksine orda tartışıyorlar sadece gol oldunda ensesine bir tane vuruyorlar şaka olsun diye biz FENERBAHÇE liler çarsıya formamızla girsek linç ediliriz heleki gs stadına gidip ultraaslan taraftarıyla otursan o şekilde staddan çıkamazsın bence zenginiyle fakiriyle en sosyal taraftar FENERBAHÇE DE dir.sizcede öyle değilmi

Güncellemeler:
birileri seviyedenmi bahsetti ? link
rencide olmasın diye uyenin ismi silinmistir.

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• bjk liyim ama bu dedinde haklısın.

1|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Fenerbahçe en tutulası takım olduğunu bu hoşgörüsüyle gösteriyo bence

1|4
    0|0
  • Aynen öyle.

0|4
    0|0
  • Katılmıyorum bu düşündüğün genelleme gerçekten fenebahçelilerin her durumda kendilerine pay çıkardıklarını bir kez daha gösterdi . Ben beşiktaşlıyım stadda ve formamla kız olduğum halde bağırırım tezahürat ederim ama o formayı çıkardıktan sonra her insana insan gözüyle bakarım fakat takımımı da savunurum (kışkırtmadıkları sürece) Takım formanla oralara girmeyeceksin o zaman girmek istiyorsan asıl amacın o stadlara girmekse kotgömlekle de girersin formanı göstermek niye o halde? Ki sizin öyle bir yaklaşımınız yok o kadar sosyal olsaydınız en basit örnek ben trabzonluyum istanbuldan vs arkadaşlarımız geldi buraya üni okumak için twitterda birçok fenerliden ''Trabzon sokaklarında fb bayrağını da sallayacaz formamızla da gezecez o d*llamalar da görecek'' şeklinde yazılar görüyorduk ve daha kötüleri.

0|0
    2|6
    • trabzonda taraftarlarımızın aldıgı saldırıları görseydin keşke bu arada senin arkadaşlar rahat durmamıştır onlarda karşılık vermişlerdir hemen ben fanatik grup içersindeyim gs hırkasını giyip geldi orda keşke atamasaydı dedi bir kaç kişi güldü.aksine tekrar davet ediyorlar

• orda takımın başındakilerin yaptıklarını kastetmiştim aslında yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiysem siz de kusura bakmayın. İyi akşamlar.

• teşekkür ederim bizde takımın başındayız 1453 fenerbahçe liler grubu iyi akşamlar sizede.

• Bunlarla övünmeye devam

0|1
    0|1
  • Avni aker'i dene bir de :D

0|0
    2|4
  • herkes yerini bilsin kimse kimseye yan gözle bakmasın

0|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Geçen sene Sneijderi izlemek için Arenadaki Galatasaray-Antalyaspor maçına giden Fenerbahçe lileri biliyorum ben

1|0
    0|2
    • bir goruntusu var mıbence sen tamamen bunu hayal gücünden olusturup gelmişsin.

• Onu bilmiyorum ama formalarını giyip bizim maça gelseler bile hiç kimse birşey demezdi bu sene Juventus maçına bjkli bir taraftar gelmişti tvden görüldü

• iyide o juventus maçı o farklı.onda herkes kosucak lig maclarında gitsen linç ederler sende biliyorsun ultraslanı

• Fenerbahçe taraftarına hakaret edilmediği sürece hangi takım taraftarı olursa olsun yan yana sorunsuz futbol izlenebilir yeterki provakasyon hakaret küfür filan olmasın ne taraftara nede takıma

1|3
    0|0
    • dostum yanımda takım için dedi keşke atamasaydı o golü dedi orda bir kaç kişi güldü aksine tekrar davet ediyorlar katılıyorum.

• ben hakaret etmedim .

• eger sen onu hakaret olarak algılıyorsan git de doktora gorun bak hakaret budur.

• aynen öyle :)

1|4
    0|0
  • sallama niyazi o adamı anında staddan atarlar güvenlik en cirkef taraftar fenerdedir azize cekmiş nolcak

0|0
    0|2
    • 1453 un arasına gel gir bakim dokunucaklarmı sana.

• ii öyle olsun

• göster kardeş ben hiç bişeyden cekinmem

• Ne linç edileceksin yaa ben maç günleri Beşiktaş Çarşı'da gezen Fenerbahçe Galatasaray formalı bissürü insan görmüşümdür tezahuratlarla laf atılır takılınır o kadar. Hiç duydun mu Beşiktaş Çarşı'da Fener formalı Galatasaray formalı biri dövüldü diye.

0|1
    0|0
    • çarşıyı dehşet anlatıyorlar ama o yuzden süphe oluyor insanda

• Fenerium trübündeydim ben. 1453 kartallarının Beşiktaş'ıma ne kadar çok zarar verdiğini biliyorumda ondan.

• fenerium tribünündeysen birşey yapmazlar oraya kombineliler dil genellikle biletle giriyorlar ama kombinesi olanlarda var o 1453 kartallılar biz ise 1453 FENERBAHÇE Liler aradaki fark bu o sizin takım bu bizim takım biz zarar vermiyoruz sadece benim tribundede otursan kimse birsey demez sana çünkü karısmıyorlar ama kalkıp orda gol attı diye takıma küfür edersen ordakilerin sinirleri zıplar

• aynen haklısın.

1|3
    0|0
  • ya haklısın bende bende marsta yaşıyorum şu anda

0|1
    0|1
    • marsta nasıl futbol takip ediyorsun :) yazdımıma neden inanmadınki

• Valla bilmiyom artık :)

• ben nadir yalan soylerim bu arada dostum . yalan dil yani dedim gibi ama once bir kaç arkadaşla tanıstırdım sonra goturdum sürekli saka yapıyorlardı onumuzdeki sene yenilcenize gore kac sene olcak gibilerinden :)

• evet öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...