Sevgililer gununde sizde unutamadıgınız askınızı ararmısınız ?

1 senelik iliskimizi bitireli 45 gun oldu. Geri donusumuz imkansız hala seviyorum ama tasındılar surduremedik uzun mesafe illskisini. Cok sevdi oda , sizce beni hatırlarmı 14 subatta , ve ne hisseder. Hic konusmadık bittiginden beri. Ben gurur yapmam ozleyince yazarım ama bu sefer gururdan ote bisey yuzsuzluge girer ben ararsam cunku hata yaptı bana bende bidaha ne karsına cıakarım nede ararım dedim o yuzden direniyorum .. var mıaramızda boyle ?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Canınizi yakmaktan baska bir seye yaramaz kanimca:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben anlamıyorum ya terkeden veya terkedilen neden sonrasında mesaj veya arama gereği duyuyor Oysa ölen hiç kimseyi hayata döndürmüyordu..

Yapılan mezar ziyaretleri..

0|0
    0|0
  • ben 4 yıldır görüşemediğim sevgilim için herşeyimi verirdim açıkcası ama işte yok ortalıkta :(

0|0
    0|0
  • daha cok sayıcan sanırım seneye de say.

bitirmeseydiniz.

0|0
    0|0
  • yoo bana sırdan bir günmüş gibi gelir ve geçer saçma sapan bir gün zaten sevginin günü mü olurmuş ben sevdim mi 1 gün değil her gün severim hediye almak içinde özel bir güne ihtiyac yoktur. gavur icadı çıkarmayın :)

0|0
    0|0
  • Hiç öyle birisi olmadı hayatımda.

0|0
    0|0
  • Bostur, anlamsizdir. ona ihtiyacin oldugunda yaninda olmayan sevgilinin eski sifatini kazandiginda araman neye yarar ki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...