Protein shake nasil alinmali

protein shake her gun kullanilir mi 1 sene boyunca her gun 2 olcek icilse zarari olur mu

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Zararı olur faydası olmaz.

Paranıza yazık.

0|0
    0|0
    • o neden

• Kalp büyümesi dedi OHA :D hassiktir... :D Ulan kimin kalbi büyümüş protein tozundan böyle bir gerçeklik var mı hangi bilim adamı bu gerçekliği doğrulamış?

• Seni ciktigin yere geri sokarim l*n it. * cahili git ogrende gel. @xBerke

Kızlar Ne Diyor 3

• Sade içerek bir faydası yoktur.. Protein shake ve benzeri ürünler (orjinalse tabi) protein depolamazlar. Aldığın proteini klonlarlar yani günde 5 yumurta yersiniz bunun protein oranı atıyorum 100dür vücudunuz bunun %10unu alır %90 atılır. ama protein shake ve benzeri orjinal ürünlerde 5 yumurta yerseniz bu oran %40a kadar çıkabilir. Sadece içmez zararlıdır ve bir işe yaramaz ..

0|0
    0|0
  • Ölçeğine dikkat et

0|0
    0|0
  • ben sağlıksız buluyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• antreman öncesi ve sonrası kullanabilirsin.

0|0
    0|0
  • olur 1 ölcekten fazla kullanma unutma o sadece takviye bol bol yumurta tavuk ye bilader

0|0
    0|0
  • günde 6kere 7 kere alırsan basına dert olur antrenman gunlerınde al once ve sonra.

0|0
    0|0
    • zaten oyle kullaniyorum 250 ml su ile karistiriyorum duydugum kadariyla uzun vadede kullaninca karacigeri yoruyomus ve bobrek tasi yapabiliyomus bilgin var mi bu konuda

• simdi satan adam kendi urununu kotulemek istemez o yuzden merak ediyorum bir yan etkisi olur mu diye tskler yinede

• spor hocalarınada sor rica ederim

Yükleniyor...