Sizce beşiktaş taraftarları ve fenerbahçe taraftarları aynı iki takımımı tutuyor?

fenerbahçe ve beşiktaş taraftarları fanatiklik kimliklerini mi kaybettiler ne yana baksam fenerbahçeliler beşiktaş bizi yendi olsun canları sağ olsun diyorlar beşiktaş taraftarları da aynen böyle anlam vermekte zorlanıyorum

soru asla tartışma yaratma amaçlı değildir genel olarak toplumda böyle bir algı var yok değil

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 7

• galatasaraylısı da fenerlisi de hep Beşiktaş'ı kendilerine yakın görürler.. Ancak biz Beşiktaş taraftarları acısından öyle bir durum söz konusu değil. Dün aksam sampiyonluk yarısında olduğumuzu da kanıtladık ve bu yolda savasmaya devam edeceğiz. Kendi takımımız dısındakiler fazla önem teskil etmiyor bizim icin tabi ama illa ki fener, galatasaray hakkında da yorumlarımız olacaktır. su anki durumu da göz önünde bulundurursak Beşiktaş ve fenerbahce taraftarlarının birbirlerine daha yakın durmaları da gayet normaldir.

0|0
    0|0
  • Aynen öyle bir durum var bende dikkat ettimki beşiktaşlılarada şaşmıyo değilim herkein özgür üşüncesi saygı duymak lazım ;)

0|0
    0|1
  • TÜRK Halkı olarak kardeşiz ancak ne beşiktaşın nede bizim taraftarlar olarak kardeş olmamız mümkün beşiktaş taraftarı ultraslanı seviyordu şimdi neden sevmiyor çünkü karaktersiz olduklarını anladılar para komidinin üstünde diye pankart açıldı biz fenerliler beşiktaş ın borcu var diye dalga geçmedik o yüzden biraz sevmeye başladılar bizi ama dedim gibi biz FENERBAHÇE Liler ligdeki tüm takımların düşmanıyız tüm takımlar birleşse bir FENERBAHÇE etmez.

1|2
    0|1
    • ne kadar da olsa galatasarayı sevmeyebilirler fakat fenerbahçe yendi olsun yensin üzülmedik demekte çok saçma sevmek ayrı

• saçma olabilir dedim gibi beşiktaş taraftarları gs yi destekliyordu oyle bir pankart gorunce şok oldu kaldılar biz ise boyle bir pankart açmadık

• Haklısın niyee birbirlerini öldürmüyorlar kavga etmiyoırlar saçmalık yahu vursunlar birbirini ne sevmesin alt tarafı spor demeyin yumaşatmayın ortalığı yanlış bunlar hep 5* verdim soruna kardeş

0|0
    0|0
    • aynı şey değil başka takımlara aynı pozitifte değiller

• sorun fanatıklıklten vazgecme degl kı zaman bırlık oolma zamanı siyası mesaj vermek ıstemıyorum ama aziz yıldırım bir atatürkçüyüz dedği için tayyipl bunca sorun yasadığı için önü kesilmeye çalslıyor fenerbahçenın son haftalarda da görüyoruz neler dönüyor beşiktaş taraftar grubu çArşının da zaten atatürk ve ülke sevgisi tartışılmaz birlik oluyorlar futbol arka planda kalıyor

1|0
    0|0
  • Ben fenerbahçeden başka takım tutmuyorum. beşiktaşa sadece saygım var çünkü oyuncusuyla taraftarıyla yönetimiyle saygıyı hakediyorlar. ama gs ve ts için aynı şeyi düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • şampiyonlar sizin,kupa bizim diyenler kimlerdi? biz kardeş kulubuz diyenler hangi takım taraftarlarıydı ? ne çabuk unuttunuz bunları?

0|1
    0|0
Yükleniyor...