80 gün sonra yapılan idrarda gebelik testi?

Şüphelenilen yakınlaşmadan 80gün sonra 4farklı markayla idrar testi yaptım. Hepsi negatif. Korkmama gerek kalmamıştır artık değil mi? (2 kezde regl olmuştum ama biri zamanından 7gün geç, diğeri 3-4gün erken gelmişti 2-3gün sürmüştü buyüzden acaba mı demiştim bilirsiniz üstüne görme ve düşük tehlikesi kanamaları adetle karışabiliyormuş birde stres olumsuz her fikri akla getiriyor.) lütfen bilgili ve aydın görüşlü kişiler cevaplasın.. Bu kadar zaman sonra sonuca güvenebilirmiyim?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• 2 kez regl olduysan neyin hamileliğinden bahsedebiliriz sence?

2|0
    0|0
    • Parantez içini okuyun lütfen

• tamam ne kadar geç olursa olsun. yumurtalarının hepsini atmışsın yine de. yumurta yok sperm yok. hamilelik yok. kapiş?

Erkekler Ne Diyor 2

• Gebe degilsin ama yine de icin rahat etmiyorsan doktora gidip ultrason ya da gebelik testi yaptirabilirsin. Ama iki kere adet gormussun parantez icini de okudum düsük ya da düsük tehlikesi de cok basitce atlatilabilecek durumlar degildir

1|0
    0|0
  • Bence güvenmelisin. 80 gün test için uygun bir süre. Regl olduysan zaten şüphen olmasın. Dediğin gibi stresten dolayı düzensizlik olabiliyor.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler:)

• Ama hala korunmasız yapıyorsan birşey diyemem :D 1 kerelik birşey ise 80 gün önceki gebelikle ilgili şüphen olmasın.

Kızlar Ne Diyor 2

• Saçmaladığının farkında mısın?

1|0
    0|0
  • 80 gun 28 gunde bır adet goruyrsan ohoooo 2 bucuk aylık olmus oluyor zaten :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...