Bu haftaki hakem atamalarından memnunmusunuz?

Son yönettiği galatasaray maçında 1 penaltı + 3 kırmızı kartla Sivas'ı doğrayan Halis Özkahya Antalya-galatasaray deplasmanında görevde.

Fırat Aydınus, haksız yere Caner Erkin'i kırmızı kartla ihraç ettiği 17 Kasım 2012 tarihli Eskişehirspor-Fenerbahçe maçının ardından ilk kez sarı lacivertli takımın bir maçında görev aldı.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• yine mi fırat aydunuz offfff ya :(

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Caner tükürmüştü de bir kırmızı bile çıkarmamıştı Halis Özkahya ama biz çok iyi bir futbol oynayacağımızdan ötürü hakemin işi kolaylaşacaktır o yüzden dert etmiyorum

0|0
    0|0
  • allah ne verdiyse

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hakemlerle bomuşunuz kafanızı cüneyt çakır penaltı ve kırmızı kartımızı vermedi çoğu FB maçında oruyo bizi bida vermesinler :) Glinen noktaya bak hakemde hakem kötü futbolan bahseen yok he bu arada her hafta puan kaybı olmaz Fener Kaımpaşayı yener bence şimdiden sölüyorum GS Antalya maçı bekliyip göricez..

0|1
    1|1
  • hakem hatalarını konuşucaksak bir galatasaraylı olarak söylüyorum en cok hakkı yenen takım beşiktaşdır fener kac mac 10 kişi kalıcaktı hakem caneri emreyi alevesi atamadı yerde oyuncu tekmeledi caner kart çıkartamadı Canerin eline ceza sahasında top çarpıyor oynatıyor bir mac canı yanan Fb haktan adaletten bahsediyor eğer hak hukuk olsaşu anikinci liğde oynuyordunuz.

0|1
    1|1
  • memnun degilim.

0|1
    0|0
  • halen ağlar galatasaraylılar şimdi askldhkad o maçta çok konuşulmuştu. burak kendini attı kırmızı kart verdi hakem o maçta.

drogba ile burak düştü mü kesin faul kart a.q

1|1
    0|1
Yükleniyor...