En çok sömürünün emek sömürüsü olan sektör ve iş dalları hangisi?

Ben benim fikrim soruma cevap saymayın Hizmet sektörü diyorum abi**az para çok fazla çalışma haftada bir gün izin prensibi market ve avm"ler bunun örneği saygılar hepinize anlatın sizde bende öğrenim..

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Devlette çalişan veya kendi işini kuranlar dişinda herkesin emeği sömürülüyor.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim güzel ve çok çok gerçekci bir yorum kesinlikle hep sömürü az para çok çalışma hee mobbingte var iş yerinde baskı amirin veya çalışanın çalışana yaptığı taciz zorlama gibi alayı aslında mikik dediğin vurgu süper "DEVLET VE KENDİ İŞİN DIŞINDAKİLER" ...köleliktir..

Kızlar Ne Diyor 2

• her sektörde var malesef :(

0|0
    0|0
    • Tamamda bunun derecesi var hizmette oranı yüzde 100 örneğin öbüründe yüzde 5 tir genelleme yapınca olmuyor en çok avm"lerde ve marketler diyorum yani.

• yok çalışmıyorum

• Hım anladım öğrenciysen normal ya da sende mi iş bulamama vs. konularındasın ya da farklısındır bilemicem tabi.

• Seks işçiliği. Erkeğin yüceltildiği kadının ise sömürüldüğü sistem.

1|1
    0|0
    • Asi hanım seks işçiliği nasıl oluyor anlatsana anlamadım yani seks işçiliği nerde yapılıyor?

• Devlet eliyle açılan genelevler mesela. Erkek fahişe bulabilir misin? Çok nadir. Kadınlar ise yığınla.. Bu da erkek iktidarını vurgulayan kadını aşağı çeken çelişkili durum. Kaldırılsın bile diyemiyorum. Neden? Çünkü bir röportaj vardı. Yaşlının birine soruyorlar kaldırılsın mı diye, ''Kaldırılırsa yarın tecavüz ederim.'' diyor.

Sonra ülkelerinden zor durumla gelen mültecilerin aracılarla, çetelerle, patronlarla buna zorlanması..

Çok anlayacağınız..

Erkekler Ne Diyor 2

• Her sektörde var ama teknikerlere haksızlık edildiğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • komi kardeş fırça , çok iş , akıl veren birileri sürekli ve 8 saat karşılığı 35 tl

0|0
    0|0
Yükleniyor...