Hayatınızı nasıl biriyle birleştirmek isterdiniz?

uzun yıllar evlilik dışı yaşamanın doğru olduğuna inanıp bunu 180derece değiştiren biri olarak insanların evlenip yuva kurup hayatın sıkıntılarını birlikte paylaşmaları gerektiğini düşünüyorum.Siz nasıl biri ile hayatınızı sürdürmek istersiniz?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• duygusal düşünürsek beni sevmekten bıkmayan biriyle

ama yaşım büyüdükçe diğer kısmı da işin içine katıyorum

maddi olarak benden kötü olmamasını isterim bunu kendim için değil ileride onun canını sıkmaması için isterdim

ve çocukları sevmesini isterim

ve kalabalık ailesi olan ve bundan memnun olan biri olamasını kendi ailemi düşününce

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• şuan hayatımda olan sevgilimle :)

0|0
    0|0
  • 10 yıl daha düşünmüyorum

0|0
    0|0
    • Hayırlısı olsun.10 yıl yalnızlığı seçmekde yürek ister.kendim içim söylüyorum kısa süreli ilişkiler aynı fast food gibi.lezzetli gözüküyor ama insana kalıcı zararlar veriyor

• Hayırlısını diliyorum

0|0
    0|0
  • Hayata aynı pencereden baktığımız, yaparken aynı şeylerden zevk aldığımız,

Oturup bir konu hakkında fikir alışverişi yapabileceğim, ondan bir şeyler öğreneceğim, birbirimize karşı

sorumluluk sahibi olduğumuz, en önemlisi de aramızda ki sevgiyi, aşkı her zaman hissedebileceğim biri ile evlenmek isterdim.

0|0
    0|0
  • kafamda soru ısaretı bırakmayacak bırı olmalı oncelıkle.kendısıne saygısı olmalı.çalıskan olmalı bu demek degılkı super paralar kazansın hayır kazanmasın ama lımon dahi satıcak arkadas çalısmak ıçın

0|0
    0|0
  • her yönüyle bana benzeyen biriyle.kişilik ve aile sorunları olmicak biriyle.

0|0
    0|0
    • pantercim inşallah böyle biriyle birlikte yuva kurarsın.bazen hain eros öyle bir ok fırlatıyor ki

o bozuklukları bile görmezden geliyorsun.tecrube ile sabittir

• ben zaten yeni bi kural koydum..eğer bi ilişkiye baslancksa uzuun bi tanısma süreci olucak..ben öyle görünse aldanp sevmedm kmseyi svmm de inş:)

Erkekler Ne Diyor 3

• Dün bunu özelden bir kız arkadaşım sormuştu.İdeal kadın senin için nedir diye.Yani en üstün kadın olarak...Valla 10 dakika anlatmıştım.Şimdi hepsini yaz yaz bitmez ama herkesin bilebildiği ama herkesin düşünmediği şeyleride ben o kişide barınmasını isterdim.

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • mantıklı zeki çalışkan

1|0
    0|0
    • dürüst olmalı ve kendisini erkekle eşit görmemeli.senin koruman altına girmeli ki o da sende mutlu ol.şükreden biri olmalı vs. vs.anlıyorsun zaten.ama aşık olmak işi gerçekten başka boyuta sokuyor

Yükleniyor...