Kapat

Hayatınızda mizahın yeri nedir??

enince esprileri nekadar anlıyorsunuz nekadar espri yapıyorsunuz?otaçöpe gülen tiyatro tabiriyle dalağı gevşek birimisiniz yoksa gülmeden önce 2saat düşünenlerdenmisiniz?mizah dergileri okuyormusunuz?kısaca hayatınızda mizahın yeri nedir nekadar yerveriyosnz

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• espriyi anlamak için saatlerce satranç taşı misali kafada hamleye gerek yok.bazen kimsenin gülmediğine gülerim bazen herkesin güldüğü anlamsız gelebilir.ama şu vardır; espri zeka işidir.

ortamı-kişisi-anlayışa.vss.vss bağlı olarak her düzeyde yapar anlarım.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• hayat zaten bir tiyatro değil mi? Mizah anlayışımı olaylara olan sabrım ve metanetim ile geliştirdim, hep güldüm geçtim. Bu yüzden sanırım benim cevabım 2 saat düşünenlerden olacak :)

0|0
    0|0
  • Hayatım olduğu gibi mizah.

0|0
    0|0
  • hayatım mizah

0|0
    0|0
    • artık inamiyorum size...madem okadar çok mizahsever hatun var beni neden hep karamsarlar espriden anlamayanlar ağlak mızmızlar buldu?

• bence insanlar gülmüyorsa yaşamın esprisini anlamamışlar demektir

• espri yapmaya çalıştıkça batıyolar zaten.bi görebilseler hayatın içinde gizlenmiş esprileri.doğallığın komedisi karşısında katılakatıla gülmek engüzeli

Erkekler Ne Diyor 4

• Mizah benim hayatımda herşeydir herşeyden öncedir hatta müzikten cinsellikten bile ve diğer tüm geri kalanlardan.

0|0
    0|0
  • cem yılmazda mizahcı

ve yıllarca sarhoş taklidi yaparak guldurmeye calısan bir adam vardı

ve ikiside guldurmeye calısıyorlar

komik gelmişse gulerim komik bulmussam söylerim

hayatımdaki mizah anlayısı bu kadar benim

0|0
    0|0
  • Sürekli şakalaşırım , gereğince gülerim , vaktim olursa dergi de okurum .

0|0
    0|0
  • komple mizah hayat benım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...