Webo'nun attığı tweetle ilgili görüşleriniz nelerdir?

pierre webo,kasımpaşa beşiktaş maçının tekrar edilmesine ''utanç verici demiş'' link

konuyla ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• weboya en güzel cevap herhalde budur :)

link

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray´dan sonra Beşiktaş´ında Fenerbahçe´ye puan olarak yaklaşması Webo´da bir korku oluşturmuş diye düşünüyorum.

2|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Beşiktaş'ta şimdi zirve yarışında olduğu için korkması normaldir

0|1
    0|0
  • zirve yarışından düşmek utanç webocuk

0|1
    1|0
  • zoruna giden neymiş

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• belediyede oynarkende böyleydi çok konusuyor koduğumun malı

0|1
    1|0
  • Yusuf Yusuf

0|1
    0|0
  • İlk Kasımpaşa maçı oynadığında ve hakem kural hatası yaptığında Fenerbahçe'liler ve Galatasaray'lılar maç tekrarlansın açık bir şekilde kural hatası yapılarak Beşiktaş'ın hakkı yendi diyorlardı. Çünkü bizi şampiyonluk yarışında hiç görmüyorlardı oynansa ne olur oynanmasa ne olur diye düşünüyorlardı. Dün kazanıp puan farkı kapanınca bunları diyenler Beşiktaş bu maçıda kazanamazsa tekrarlatır mı diye laf sokuyorlardı. Webo'nun yaptığıda aynı bu durum işte.

0|0
    0|0
  • BEşiktaşta olsaydı...Atacağı tweet Adalet yerini buldu olurdu..YAv..sağın

0|2
    0|0
    • aynen haklısın ben bir FENERBAHÇE li olarak sinirim bozuldu abi sanki adamlar futbolu saha dışında yaşıyor sanane beşiktaş tan sen fenerbahçe oyuncususun işine bak vallahi çok kızdım fenerbahçe li olarak.bu arada ulkemizde adalet yok ama ilk defa adalet yerini buldu

• bir FENERBAHÇE li olarak 1453 fenerbahçe lilerden olarak yorum yapim hangi akılla kalkıp tweet atıyorlar kafalarımı iyi bunların benim bile sinirim bozuldu selçuk şahin de tweet atıyor ya selcuk naptıki 10 senedir orda aziz yıldırımın akrabası oldu için yazık ya kulübümüzde torpil işliyor malesef

0|0
    0|0
  • yattığı yerde canı sıkılıyor galiba işine baksın sahalara dönüp gollerini atmaya baksın

0|0
    0|0
  • kedi uzanamadıgı basarıya mundar demiş :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...