Başımdaki beladan nasıl kurtulcam deliricem

Basımda bır bela var sürekli kapımın önune gelıyo sureklı arıyor mesaj atıyor daha dogru duzgun tanımıyor bıle bile basıma bela oldu tanısma faslımızı anlatıyorum özet olarak bigün geldı elıme kagıt sıkıstırdı adı soyadı yazıyodu bende ekledım konusmaya basladık 2 gun falan sonra ben bunu sıldım sımdı basımda bela kurtulamıyorum napabılırım anlamıyor cıldırıcam sız sız olun tanısmak ıcın gelenlere fırsat vermeyın gercekten böyle oluyor sonra

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• çocuk büyük bir boşlukta galiba :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• normal biri olsa düzgünce tanışırdı. Kağıt sıkıştırmak falan, zaten düzgün ayak olmadığı ortada.

Polise gideceksin başka yolu yok.

0|0
    0|0
  • her eline kağıt sıkıştıranı eklersen müstehak

0|0
    0|0
  • 155 miydi 156 oyle bir numara var ara hemde ücretsiz :D

0|0
    0|0
  • soruma cevap verirsen bende verebilirimm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İnsanlık ölmedi değil mi? Öncelikle sakin bir şekilde konuş istemediğini anlat sakın sinirlenme ve aşağılama onu. Halen anlamıyorsa polise gideceğini ve rahatsız edildiğini söyle. Sakın adamı polise giderim diye tehdit etme mazallah belalıymış zaten. Birgün ansızın polisler kapısına gelsin hakkınızda ihbar var desinler öyle şapdadanak kalsın.

0|0
    0|0
    • duzgunce ıkaz edıyorum anlamıyor artık duramıyorum saydırıyorum polis dıyorum anlamıyor

• sen de haklısın tabi ama bu çok ciddi bir mesele karakola gitmek zorundasın ailenin haberi olsun olmasın senin başın belada haberlerde görmüyor musun tecavüzleri cinayetleri?

• Haklısın.

• bıyık bırak soğan ye o şekilde konuşmaya git.

1|0
    0|0
Yükleniyor...