Medical Park Antalya Galatasaray maçı bu akşam ne olur ?

ziraat türkiye kupasında hangi futbolcular öne çıkar mourinho maça gelecek diye söylenen haberler doğru mu

0|0
4|16

En İyi Kız Görüşü

• Hayır asılsız haberdir onlar ben yeneceğimizi düşünüyordum fakat birbirini hiç tanımayan oyuncular sahadaydı buna rağmen yine de iyi iş çıkardık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Mourinho´nun Ziraat Türkiye kupasıdaki bir maça geleceğini hiç sanmıyorum sonuçta yedek oyuncuların oynayacağı bir maç olacak Mourinho bence 2 hafta sonra Arenada oynanacak Galatasaray-Beşiktaş derbisinde gelir

1|1
    0|0
  • vurduğun gol olsun Galatasarayım..!

1|2
    0|0
  • umarım yeneriz mourinho nun maça gelip gelmemesini çok umursamıyorum umrumda olan galip gelmemiz bu çıkışı sürdürmemiz gerek bu sene ki şampiyonluk çok daha anlamlı olacaktır.

1|0
    0|0
  • Semih 2 tne yazar :DD

1|0
    0|2
  • Tüm kadro yedeklerle çıkmalı GS yarı final garanti naıl olsa yense nolur yenilse nolur deplasmandaki Antalya maçı önemli

0|1
    0|0
  • GS,yeni transferlerinin nasıl oynadığını nasıl performans gösterdiğini daha iyi anlayabilmesi için bir fırsat daha var elinde diyebilirm..Antalysporda mutlaka kazanıp yerini sağlamlaştırmayı amaçlayacaktır.Ama GS'de ki Lucas müthiş bir oyunucu 2.5 Milyon € civarı bir para verdiler ama kısa bir sürede kendini amorti edecek gibi gözüküyo

0|0
    0|0
  • Fatih hoca gittiğinden beri hadi mac günü gelsin diye beklemeye başladım sonunda kim oynarsa oynasın zevk veriyor takım sıkılmıyorum ben galip geleceğimizi düşünüyorum

1|0
    0|0
  • yeneriz diye dusunuyorum bakalim.

0|1
    0|0
  • 3-0 yeneriz antalya kim

1|0
    0|0
  • Yeneriz ya Mourinho da gelsin totem oldu bizim için.

1|0
    0|0
  • yenerizzz

0|1
    0|0
  • Onu bunu bilmem yenelimde gerisi boş :D

0|0
    0|1
  • brumanın yokluğunda ontrovio ciddi parlayacaktır.

0|2
    0|0
  • adam ingilteden nie gelsinki ancak gs den bir cıkarı olursa gelir transfer yapmak istedi oyuncu filen onun harici gelmez

0|0
    0|0
  • galatasaray maçı kazanır.:)

0|0
    0|0
  • bu maç izleyen kızlar ne kadar komik ya hahahahha :D

0|0
    1|1
    • beğenmeyen iki kişi kızlar :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Üst oyna derim :D

0|0
    0|0
  • İnşallah eleniriz diyorum bir Galatasaraylı olarak...

0|0
    1|0
  • Umarım Gs alır

0|0
    0|0
Yükleniyor...