Bir Bayan Sevgililer Günü Hediyesi

Kendim için sormuyorum bir abim için soruyorum. Sevgililer günü için şehir dışında oturan sevgilisine hediye gönderecek ama ne alacağını bulamadık yardım eder misiniz? Siz sevgililer gününde ne alınmasını isterdiniz ya da ne alırsınız?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bir sürü sevgilim var, hangi birine ne alsam diye düşünürken hepsine aynı hediyeden almaya karar verdim.

Şimdi asıl sorun olacak nokta o gün , hangisiyle buluşacağım .

Fazla sevgilin mi var derdin var.

Bana da yazık :/

0|0
    1|0
    • Yok artık :)))

• Yüzün güzel ama çenen uzunca biraz , makyaj hilesi kullanmalısın , sivri görünüyor suratın.

• Yapacak bir şey yok kullandığım tek makyaj göz kalemi ve ruj :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Don

0|0
    0|0
  • daha kismet olmadı 14 şubatta sevgiliyle beraber girmek ama olursada ona elektronik bir devre yapacam kalp ve çarpraz oklar. oklardan biri benim adımı diğeri onun adını gösterirken led ışıklar ondan bana benden ona hareket edecek az kaldı inanıyorum :))

0|0
    0|0
  • sevenler için sevgililer günü her gündür. yılda sadece bir kere mi hediye alınır? gönlünden ne geçiyorsa onu göndersin. başkalarının tavsiyesi mutlu etmez onu.

0|0
    0|0
  • sevgilisine hediye göndermek yerine kendisi yanına gitse sanırım daha mutlu olur kız..

0|0
    0|0
  • Sevgilisinin sevdiği abur cubur tarzı şeyler mesela sevdiği çikolatalar ve sevgi sözcükleriyle dolu notlar paketleyip yollayabilir, kızlar sever böyle şeyleri <3

0|0
    0|0
  • Senin gibi kokoş ise işi zor.

0|0
    0|0
  • içi geçmiş karpuz alsın

0|0
    0|0
  • saat böyle değerli birşey ollurda ama dandik kıytırık bişey alınırsa ortam çok gerilebilir.

0|0
    0|0
  • gümüş seti alsın küpe, kolye , yüzük fazla pahalı değil zaten

0|0
    0|0
  • İzzet Altınmeşe kaseti <3

0|0
    0|0
  • sana hediye almayan gebersin dıcektım tam sorunun gerı kalanını okudum :)

0|0
    0|0
    • :) Bu zamana kadar hic 14 subatta sevgilim olmadı

• sıktım tutmadı olsun ankaraya yakın :)

• Ben kefen aldım gönderdim bile görünce şoka girecek:)

0|0
    0|0
    • 2 top gönderseydin kıvırma şansın olurdu senle ölüme kadar beraber olacaz onlada ikimizi gömecekler falan :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Bileklik veya kolye ama narin birsey olsun :)

0|0
    0|0
  • ben gümüş bilekl,k seviorum öyle bişey alabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...