Çok kiskancim cook

İstanbul'da sevgilim askerlik yapıyo usta birliğine geceli daha bir ay oldu biz şimdiden kavga etmeye başladık ona guvensizligimden kiskancligimdan sizce orda beni aldatabilirmi iki hafta da bir çarşıya çıkıyo İstanbul Beşiktaş da yapıyo gizli telefon da kullaniyo kafam çok karışık

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Pardon ama ne yapmasını bekliyorsun askerde , yatakhanede okadar erkeğin arasında masturbasyon mu yapmasını istiyorsun ? biraz insaf ya :D bırakta istediğini yapsın çocuk yazık.. hem aldatıcağını sanmıyorum Askerlerin yemeklerine ayrı bir hap atıyorlar ereksiyona uğramasını engelleiyor :)

0|0
    0|0
    • O hap atilmiyormus araştırdım, sorun askeriye de değil çarşı da olunca naptigi

• Kesinlikle sen gönlünü ferah tut sonunda sana gelecek gene . hemde çok değişik birşekilde adam etmişlerdir onu tamamen istanbulda : )

• Doğu da olsa neyseede sanmam İstanbul da :) tek sorun İstanbul da olması gerek zaten başka yerde olsa sıkıntı yoktu

Erkekler Ne Diyor 6

• aldatacak olan her yerde aldatır ama şunu bil İstanbul ya da başka yere gönderilmiş bir nimet değil sevgilin kimse boynuna atlamıcak

0|0
    0|0
  • Valla senin gibi kızlarla nasıl yapılır hiç anlamam.. Adamda sabır bırakmıyorsunuz sonra niye aldattı oluyor..

1|0
    0|0
  • evet evet pazar günü kesin 5 dakika da kız yapım 3 saat uzaklıkta ki kuzeninin evine götürür kızı akşam da geç kalmadan birliğine döner

0|0
    0|0
    • 3 saat olduğunu nerden biliyosun

• sorun değil yapmaz merak etme hem İstanbul olunca oratlıkta kızlar bir asker görsekte bizi eve atsa diye dolaşmıyor sadece gözünde büyütmüşsün

• Tamam cok sagol

• arkadaşım askerlik öyle senin sandığın gibi biyer değil, bırsk çspkınlık etmeyi, şeyinin yerşini bile unutuyo insan

0|0
    0|0
    • Istanbul da çarşıya çıkınca seyinin yerini hatirlar o

• seviyorsa yapmaz merak etme seni seviyorki sana katlanıyor sende onu seviyorsunki korkuyorsun beni aldatırmı diye yok yapmaz merak etme seviyor çünkü :)

0|0
    0|0
  • Askerdee huzur verin bariii Allahımmm :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• merhaba canım .benim sevdiğimde askerde ankarada yapıo onunda iki haftada bir çarşı izni var oda gizli tlf kullanıo çarşıya çıkınca bir tlf buluo mutlaka beni arıo her saat başı bende çok kıskancım huyumu bilio die arıo.bence canım iş aramakta değil seni seviosa aldatmaz emin ol.o yüzde fazla sıkma zaten askerde çokk sıkılar bir de biz sıkmayalım iki hafta da bir var zaten çarşı izni;)

0|0
    0|0
    • Canım çok haklısın da insan düşünmeden duramıyor acaba başkasıyla da mesajlasiyormu diye de düşünüyorum

• yoyo hiç öyle bişey bekleme

• Iste oylede olmuyo

• Zaten askerde sıkılıyor 2 haftada bir izne çıkıyor bence gereksiz kıskançlıklar yapma senden soğuyabilir. Seni seviyorsa zaten öyle bir şey yapmaz. Bırak rahat takılsın askerliği bitsin Allah'ın izniyle sonra eline al ipleri :) Bu arada ne zamandır berabersiniz?

0|0
    0|0
    • 1 yıl 1 aydır beraberiz işte tutamiyorum kendimi aşırı kiskancim rahat birakirsam daha da uzaklasirsa

• Bana sen şizofreni misin diyo ağır kıskançlık geçiriyorum kaynanami uyutmuyorum ona derrt yanıyorum

• Sen baya bir kıskançmışsın ya böyle olmaz ama sen 2 3 aya kalmaz buraya sevgilimle nasıl barışabiliriz yazmaya başlarsın. Canım benim fazla takma kafana kıskan ama bu kadar değil onu kısıtlama 2 haftada bir çıksın gezsin hiç mi çıkmasın bu adam askerliğini bitirip gelicek bir işe girecek o zaman ne yapacaksın sen? Seni gerçekten seven böyle bir şey asla yapmaz. Demek ki senin ondan bir kuşkun var

• olmaz bir şey korkma

0|0
    0|0
    • Neden olmasın ama ? İstanbul gibi biyerde ben yokum çarşıya çıkıyo telefonda kullaniyo

• hmm bilemiyorum belkide bunu yaparsam kendimi ezik gibi hissederim diyede düşünmüş olabilir

• Sanmam böyle dusundunu onceden vermişti simdi vermiyo

Yükleniyor...