Vücut geliştiren kimler var sitede?

İşin kaşarı olmuş arkadaş var mı sitede vucut geliştirme konusunda

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• kardeş bunu bana vücut geliştirme uzmanı söyledi vücut geliştirmek sakat işmiş benim boyum 187 kilom 75 sakın öyle bişey yapma dedi şu anda kas yapanların hepsi hocanın başında ağlıyolarmış hele bide yaşın küçükse 15 16 17 falan asla yapma dedi çünkü ömür boyu sırtında 25 kiloluk bir çimento çuvalıyla dolaşıyo gibi olursun sürekli ona göre beslenmen gerekir unutma ki o çimentoyu kullanmayı bilirsen çok sert bişey yapabilrsin ama kullanamazsan ömür boyu üstünde bi yük olur o yüzden iyi düşünmelisin ayrıca hoca şunuda ekledi vücut geliştrme yerine boks falan bu tür sporlara gidip zamanla geliştrmek daha sağlıklıymış fazla kilo alıp kasa çevirmek sakat iş yani anlıcan

1|0
    0|3
    • Arkadaşım kusura bakma ama boksu önerip vücut geliştirmeye tu kaka diyen hocanın ben spor bilgisinden ciddi anlamda şüphe ederim. Boks yaparak ancak beyin hücrelerini öldürürsün(ki ölen beyin hücrelerinin bir daha geri dönüşü yok). Vücut geliştirme ise tüm vücut kaslarını çalıştıran tek spordur. Sonrasında yüzme gelir. Ben 18 yaşında başladım bu spora ve hala arasıra da olsa yapıp devam ediyorum, ve de iyi ki bu spora alışmışım diyorum.

• seni kandırmışlar

Kızlar Ne Diyor 1

• Baklava olaydı iyidi.

1|0
    0|0
    • sen baklava olaydı iyiydi diyosun millet adonis varsa seninle çıkarım diyor :))

Erkekler Ne Diyor 8

• Kaşarı değilim ama bir süredir yapıyorum. Evde alet-edevatı kurdum, programlı ve disiplinli çalışmayla fayda sağladım.

0|1
    0|0
  • Eski kaşar olduk artık. :P

0|0
    0|0
  • kaşarı olmak değil ama düzenli bir şekilde spora devam ediyorm beslenme programımda şahane... 1 ayda adonis bile hafiften çıkmaya başladı valla

0|0
    0|1
  • Kol 38

Bel:79

Omuz: 126

Six pack - AdoniMevcut

0|1
    0|0
  • işin kaşarı değilim ama baya belli fit güzel bi vücudum var

0|0
    0|0
  • Biri fitness/body building mi dedi

0|0
    0|0
  • geliştirdim ben o kısmı geçtim yani :D adonisi görsen aklını kaçırısın :)

0|0
    0|0
  • kaşarı olamadım daha

0|0
    0|0
Yükleniyor...