Kızın derdini dinlemiş erkek, erkeğin derdini dinleyecek kız ?

Aslında buraya yazıp cevap aramak pek içimden gelmiyor ama yine de kafamda bir kaç fikir oluşsun diye yazıyorum. Samimi olduğum bir kızın daha önce derdini dinlediğim oldu ve karşılaştıkça laflarız. Ben bir gün gidip ona bir derdimi anlatsam (kızın kişiliği sorulacak fakat ortalama bişeyler duymak istiyorum) sizce dinler mi ? Yoksa yapacağım hareket ezik kaçar mı ? Sizin böyle bir durumda tavrınız ne olur ?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Kişilik dedinde yani ben açıkçası daha önce bana kulak vermiş birini seve seve dinlerim yardimci olmaya çalışırım. Bence o da seni dinleyecektir :)

0|0
    0|0
    • Ve onun sevdiğim yönü, ne zaman yeni bişey alıp giysem veya okulda bile lagos falan giyerken bir gün gömlek giysem hemen farkedip yorum yapar. Ben de buna karşılık bir derdi olduğunda dinliyorum :) Fakat iş "erkek anlatsın, kız dinlesin" olunca pek alışılmadık bir durum olduğundan bende garipsiyorum biraz. Niye böyle kız-erkek birbirinden çekinir oldu, uzaklaştı anlamadım gitti :P

• :D bence garipsenecek birşey yok ortada. Anlat yani, ve samimi olduğunuzda söylemişsin :D bence sıkıntı yok

• Tamam o zaman :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• kizin kisiligine gore degisir

.

0|0
    0|0
Yükleniyor...