Eski sevgiliniz sizin için kitap yazsa ne düşünürsünüz?

Bugün tam 1 yıl oldu beni bırakalı. Severek ayrıldık ailesi yüzünden. Kız kardeşi istemedi annesi istemedi. Onları kırmamak için bizi kırdı bizi bitirdi. Gizliden arayıp sesini dinliyorum çok acı çekiyorum çok üzülüyorum çok özlüyorum. Bir süre önce kitap yazmaya başlamıştım. Fakat bugün kendi kendime bir karar aldım. Onunla yaşadıklarımızı anlatmayı düşünüyorum. Onu özlediğimi ne kadar sevdiğimi anlatan ilişkimizi anlatan bir kitap olsun istiyorum.

Eski sevgiliniz sizin için kitap yazsa ne düşünürsünüz?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• cidden o an düşüneceklerim ve tepkilerim şunlar olurdu ;

ilk kitabı gördüğümde ''çüş ebenin a*ı'' derdim, sonra az bir şey okuyup psikopata bak deyip uzaklaşırım.

Ama belirtmem lazım ki ben diğer insanlardan farklı bir açıda bakıyorum aşka o yüzden diğer insanlardan pek çok olumlu tepki alabilme ihtimalin var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bi süre yazmaktan vazgeciceksin.Vereceği hazda sadece g.tüm kalkar o olur yani

0|0
    0|0
  • Bosver biz yazdikta ne oldu hic bisiy degismez

0|0
    0|0
  • kafayı yediğini düşünürdüm

0|0
    0|0
    • Peki ya neden?

• eğer kız arkadaşımla şu yukarda belirttiğin nedenlere benzer nedenler yüzünden yol verseydim ve o benim için kitap yazsaydı gerçekten kafayı yediğini düşünürdüm...Senin ilham aldığın erkek profili bırak kitabı iki satır küfrü bile haketmiyo, yani bence

• Öyle ya sende haklısın bakma iste sevgim ağır basıyo önüne geçemiyorum

• Bırak beni kendisinin görmeyi,yazacağı kitabı bile ismimi yazdırmam...çünkü o kaybetti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• . gerçekten sevmiş derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...