Lens Anılarınız? İlk Günler Neler Yaptınız?

Bugün bende lens kullanmaya başladım ama aramız bozuk. çıkartamadım bile ya bir hoş oldum. Siz neler yaptınız?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bi gün lensimle çıktık caddebostan sahilde geziyoruz, seninki birden durup "yarışalım mı?" dedi.. "iyi lan tamam yarışalım, nereye kadar?" dedim.. "Bilmem, sen söyle.." dedi.. "İyi o zaman şu beltaş'a kadar" dememle bir baktım kurumuş yığılmış yere... Hemen elimdeki su şişesini açıp su döktüm sütüne.. Yok, hiç işe yaramadı.. Gözümün önünde kurudu gitti yavrucak.. :(

1|0
    0|0
    • yarış zamanı çıkartıp kutusuna koysaymışsınız ya neyse bir daha lensle yarış yapmazsınız :)

• ilahi ben ama di mi :)))

Erkekler Ne Diyor 5

• benim yok ama özel bir arkadaşım vardı ve onu arardım telefonda , 5 dk çıkmazdı telefona boş boış çalardı meğer o zamanlar lens değiştiriyormuş :)

1|0
    0|0
  • ilk aldığımda eve geldim takamadım maalesef tekrar gittim optikçi taktı:) ardından ayda 1 çıkarıp değiştiriyorum çok uğraşa uğraşa alıştım ama henüz biraz çıkarmakta zorlanmıyorda değilim

0|0
    0|0
  • saçlar lens yüzler lens davranışlar lens bari gözler kalaydı be :(

1|0
    0|0
  • gözlüğümle iyi bir ilişkimiz var ...hiç aldatmıyor

1|0
    0|0
    • Bende lensi çıkartıp doğrusu çıkarttırıp gözlüğümü taktım :)

• Yarın sabah takabilirsem takacağım olmadı lensle tüm ilişkimiz bitecek :)

• Renkli lens takmak istiyorum.Ama takıp uğraşamıcam diye almıyorum aıushduıaohda :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İlk gün bütün kutuyu tek tek lavaboya düşürüp okula yine gözlükle gitmiştim, lensten çok gözlük hikayem vardır

0|0
    0|0
    • aaa boşuna masraf oldu yaniii :) ee bir daha taktın mı lens :)

• 10 yıldan fazladır kullanıyorum :)

• 2 gun annem takip cikardi 3. Gun kendim taktim cikardim cok zevkli :-)

0|0
    0|0
    • Nasil cesaret ettin ilk takmayi optikci yaptii 2.yi yengem takti okulum bu hafta baslayacak ve ben hala cesaret edemiyorum. Hele cikarmak daha zor geliyor :((

• Ben sadece kaydirabiliyorum kivirip alamiyorum bir garip oluyorum ama bu aksam yine deneyecegim :)

• Alisirsin zamanla :-)

Yükleniyor...