Sizce durum nedir kız benimle oynuyormu

Çok Sevdigim bir kiz vardi artik sogudum ama ne zaman disariya cikalim desem red ediliyorum yalan bahanelerle ama yinede canımli cicimli konusmalara dvm ediyo benimle ama katiyen disari cikmiyo sizce durum nedir(not ilk başlarda utangaçdı okulda buluşmada ama herkesle dışarı çıkıyor)

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• benimde başıma geldi belki çekingen bir kızdır arkadaşlarından falan utanıyodur çevreden falan :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• seni ego tatmini için kullanıyor muhtemelen.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• 2 ihtimal var aynısı başıma geldi ..

1 . seni oyalıyor egosunu tatmin ediyorsun cok yüz veriyorsun

2. ciddi düşünüyor seninle dışarıda bişiler yapmak onu basit kız gibi gösterecek vede sen o gece ona bakmaktan bişi sölemeyeceksin ya da onu evine bırakıp kahve icmeye evine davet edemeyecek cünkü bura amerika değil :D ona teklif etmen duygularını acıklaman lazım ..

0|0
    0|0
    • Teklif edersemde buda beni basit erkek yapar

• O 2 ihtimalden hangisi oldugunu anlayabilsem disari teklif ettigimde gelmemde demiyo gelirim de demiyo ortada birakiyo ama gidelim diye aramiyoda ilk ihtimal agir basiyor biraz anlamanin bir yolu varmi sence

• Bldr bir kız seni satıyosa aslında tek yolu vardır ya senden daha iyisi vardır ya da seni beğenmiyordur yedekte tutuyo daha iyisi gelmesse sana geri döncek nasılsa he dese gelcek salak var demi ben de öledim kabul et ben peşinden koştuğum kız şimdi o benim peşimden koşuyo giyimi makyajı hiç işi yokken yanıma uğramak selam vermek filan Ezik olduğunu anladıkları an küme düşersin haberin olsun kimseye ihtiyacın yok senin populersin kendine güvenen başarılı bir erkeksin.. bu havayı verdinmi yeter ona..

Yükleniyor...