Aşk mı daha üstün gurur mu ?

birini çok seviyorsunuz ve ara bozmaya her zaman meyilli olan insanlar sevgilinize sizin hakkınızda onunla ilgili sizin söylemediğiniz ağzınızdan çıkmayan şeyler söylüyorlar oda istemiyorsa bitsin diyor. siz bu durumda ne yaparsınız gidip herşeyi anlatıp aşkınıza sahip mi çıkarsınız yoksa sessiz kalıp bitirir misiniz ?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• bu duruma benzer bir durumla karsilasdim ayrilmak istedi sevgilim, kabul etmezdim konusdum, gurur murur kalmadi yerlerdeydi resmen 1 hafta 10 gun surdu bu durum ama baristik, su an uzun zaman gecti uzerinden ama cok mutluyuz iyiki konusmusum pes etmemisim, pisman digilim

0|0
    0|0
    • peki o an seni sevmediğini bunca zaman kandırıldığını kullanıldığını değersiz olduğunu düşündün mü ?

• yok sevdigini biliyodum, emindim bana olan sevgisinden.. sadeece incinmisdi, baskalarinin yaninda kucuk dusdugunu falan soylemisdi.. benim bir sucum olmadigini boylesinin her kes icin iyi olucagini falan soylemisdi.. bende oturudm konusdum her gun, konusmak istemedi birakmadim.. cunki karsima bidaha boyle birinin cikmiycagini biliyodum.. sende eminsen yap derim.. yok emin digilsen sevgisinden o sana kalmis

• simdiye kadar emindim herkesi aldım karsıma onun için kimse istemedi beraber olmamızı sana uygun değil dediler kimseyi dinlemedim çünkü o kadar hissediyordum ki beni sevdiğini oda benim için ailesini aldı karşısına çok zor şeyler yaşadık ilk defa benim için bir erkeğin ağladığını gördüm kıskançlıktan deliye döndüğünü... ama o cümleyi kurduğu için kalbim çok kırıldı sinirle söylemiştir değil mi büyük ihtimal az buz değil 3 haftayı geçti aramıyorum sormuyorum ulaşamıyor bana

Erkekler Ne Diyor 3

• insan kaybetmek istemediği ve elde etmek istediği her şey için mücadele eder.. Ayrıca aşkta gurur olmaz desem de ne yazık ki zaman o gurur olmayan zaman değil.. Birilerinin lafıyla seni terk eden birinin aşka inanmasını da bekleme..

0|0
    0|0
    • çok sıkıntılarımız vardı üzüyorduk birbirimizi istemeden ve ciddiydik benim ailem görüşmenizi istemiyoruz kendini topla dedi babam açık ve net ağlamıştı. bende 3 haftadır aramıyorum numaramıda değiştirdim onun anneside onu istemediğimi söylemiş ondan nefret ettiğimi kaçtığımı sizce haklı olamaz mı oda ?

• tamam haklı olabilir ama haklı olması demek sana bu şekilde davranması demek değil, bende nişanlımdan ayrıldım bu ailevi sebeplerden dolayı fakat biz oturduk konuştuk, tarttık, ölçük, biçtik en sonunda olmayacak dedik doğru düzgün bir şekilde, birbirimize verdiğimiz değerin hatrına, sevginin hatrına güzelce bitirdik istemeye istemeye.. Bu şekilde çok yanlış..

• GERÇEK AŞKI KIMSE DURDURAMAZ

0|0
    0|0
  • gider konuşurdum, sonra keşke demektense ... denemekte yarar var dye düşnyrum :)

0|0
    0|0
    • erkeksin :) senden empati yapmanı istiyorum aranız bozuk pek görüşemiyorsunuz ve annesi böyle bir şey söylüyor sen bu kızı çok sevsen bile istemezse istemesin başka kız mı yok der misin ?

• gerçekten seviyosam eğer ve adamsam şayet, nolursa olsun bırakmazdım :)

Kızlar Ne Diyor 6

• ya karşımdaki kişi eğer benim öyle şeyler yapacağıma inandıysa veya o anlatılanlara inandıysa o sevgi devam etsede hiç bir sonuç olmaz

0|0
    0|0
    • bunu söyleyen malesefki annesi ama inanması doğal gibi geliyor bana :/

• yok yha git konuş sen aşkını bırakma pişman olmaa

• peki çok saol

• ilşkisinde gururu ağır basan adam yeterince sevmiyordur. çünkü insan aşık olduğu zaman gayet aptal bir kimliğe bürünüyor zaten. hal böyleyken aşık olan kişi istese de gurur yapamıyor.

0|0
    0|0
  • Gidip herseyi anlatırım onu diyenlerle yuzlesir haklı olduğumu isbatlarim. Sonrada O öyle bişey dediği icin cok afedersin ağzına tukurur terk ederim. Otursun bir tarafının üstüne. Sana aşk mi yok canım

0|0
    0|0
    • çok şey yaşadık beraber çokta kötü şeyler yaşadık hatta hep desteği oldum ama ailesi çoğu kez yanlış anladı beni ailesiylede problemleri var beni araya katmış annesi o kız bile istemiyormuş artık seni bıkmış sorumsuzluklarından nefret ediyor senden demiş oda sinirlenmiş demek öyle diyor istemezse istemesin demiş. annesi söyledi bana bunları çok kırıldım ama empati kurdum benim ailem bana böyle bir şey söylese muhtemelen benim tepkimde aynı olurdu fikirlerinize ihtiyacım var

• Aynen. Git konuş. Ben öyle demedim de. Hatta aklindakileri anlat . Şimdi dediğin gibi mesela beni sevdiğine dair bir inancım kalmadı seni seviyorum ama aklimdaki bu sorular beni uzuyo de. Yanişu aniçinde bulunduğun durumu açıkla. Seni anlamasini sağlarsan tüm sorunlarını bence cozersin. Seni sevmiyosa bile bu hic bir zaman son olmicak eğer sevmediğine dair bir hissin varsa bir seferde kopar at. Sonra çok daha acı verir.

• peki çok teşekkürler

• Gururumdan taviz vermeden; aşk :)

0|0
    0|0
  • aşkıma sahip çıkarım bu devirde sevgi kolay bulunmuyor

0|0
    0|0
  • ask ıcın bazen gurur ezılebılır

0|0
    0|0
    • sanırım ilk defa bu dediğini yapıcam

Yükleniyor...