Sabri UEFA tarafından en emektar 10 futbolcu arasına girdi ne düşünüyorsunuz?

sabriden bir ilk daha uefa sabriyi galatasarayın efsanesi seçti :)))

0|0
8|30

En İyi Erkek Görüşü

• Sonuçta 10 yılı aşkın bir süredir Galatasaray´da forma giyiyor seçilmesi normal son maçta Dani Alves gibi oynadı keşke o performansını bütün bir sezona yansıtabilse

5|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 29

• Adam o ya ben kimsenin takımına bukadar bağlı ve vefakar olduğunu görmedim. Açtığı ortalar aut'a gitsede gönlümüz de kanımız da Türk kanı var büyük gurur.

3|0
    0|0
  • Sabri Galatasaray ile özdeşleşmiştir her ne kadar dalga konusu dahi olsa kimler geldi kimler geçti sabri hep Galatasaraydaydı :)

2|0
    0|0
  • Sabri'nin maçlardaki hırsını görseler, ilk 10'a değil, ilk 3'e sokarlar kesinlikle. Ne kadar dalga geçilirse geçilsin, Sabri Reyiz kadar hırslı, istekli ve takım aşkıyla oynayan başka bir oyuncu yok Türk Ligi'nde kesinlikle. Hele son maçta rakip defanstaki 3 kişiye tek başına yaptığı presteki koşusunu normal bir oyuncu onlarca dakikada anca yapar. :)

0|0
    0|0
  • tabıkıde sabri reyizi seccekler baska kımı seccekler adam kucuk cocukken daha galatasaraylıydı bı hakan balta war ama sabrı Reyiz ondan da eski yerı geldı asaladılar yerı geldı dalga gectıler ama benım ıcın sabrı reyiz cok delıkanlı Galatasaraylıdır adamın Dibi su anda onu efsane secmelerı cok dogal yakısır sabri Reyize:)

1|0
    0|0
  • yedek kulubesinde bile kart yiyen kişi mi.

0|1
    1|0
  • sarbi reyizzzz

1|0
    0|0
  • Sabri hangi listelere girmediki

0|0
    0|0
  • Sonucta Galatasarayin altyapisindan cikan ve galatasaray disinda biryerde forma giymeyen bir oyuncu normaldir yani:)

0|0
    0|0
  • Sabriye cok kızıyorum bazı ama adam En azından aldığı para'nın karşılıgını veriyor bide orta yapmasını ögrense :/

1|0
    0|0
  • Ama emektar cidden her ne kadar beni güldürse de =)

2|0
    0|0
  • sabriye laf yok

1|0
    0|0
  • sabri reyiz her şeyi yapar.

1|0
    0|0
  • Ülkemizde hep aşığalndı dalga geçildi adam helal uefa ya hakkını vermiş .. sonuçta koskoca kulübün kaptanı bu adam

1|0
    0|0
  • İnanılması güç bir olay

(Maksimum Gizlilik)

1|0
    1|0
  • sövsekte yersekde adam hiç bir maçta kötü oynasada hiç bir şey yapmadı diyemiyoruz, kötü oynasada asla vazgeçmiyor... yıllardır her mevkide oynamış yok dememiş... :) reize helal

0|0
    0|0
  • Son maçlarda çok güzel oynadı. Böyle oynasa hep keşke...

Sabri sonuçta Galatasaray ile özdeşleşmiş bir isim...

1|0
    0|0
  • Sabriye laf yok.

1|0
    0|0
  • Sabri reyizi seviyoruz. Galatasaray da verimli olmaya başlıyor.

1|0
    0|0
  • Adamla dalga falan geçiliyor ama gerçektende emektar yeri geldi dalga geçildi yeri geldi cok zaman klubede kaldı buna ragmen hal kaptanlardan bır tanesı ve hocası görev verdiğinde her zaman hazır ve nazır :)

0|0
    0|0
  • Sabri başkadır.Hakediyor

1|0
    0|0
  • Hahaha diyorum. Speddy Gonzalez lakaplı kavas bir futbolcu. Birgün futbolcu olacağım demiş herkes gülmüş. Futbolcu oldu hala gülüyorlar

0|0
    1|0
  • Acı ama gerçek :)

0|1
    1|0
  • helal be sabri reyiz.

.

0|0
    0|0
  • sabri is best dingil player :D

0|0
    0|0
  • Sabrrinini galatsaraya ne yaptıklarını sonra dalga geçin... ADAM GİBİ ADAM SABRİ...

1|0
    0|0
  • In Sabri we trust !

0|0
    0|0
  • :D

0|0
    0|0
  • Sabri Reyizzzzz CcC :D

0|0
    0|0
  • sende göz kayması var haberin olsun. Sol gözünde..

0|0
    1|0
    • çok çirkinim değil mi :(

• Ben öyle bir şey söylemedim, gözünde kayma var dedim sadece. Bir göz doktoruna git gitmediysen, gittiysen gözlüklerini çıkarma.

Kızlar Ne Diyor 8

• bide o toplar auta gitmese:D:D:D

2|1
    1|0
  • olabilir gayet normal..

1|0
    0|0
  • Yakışır Reyiz'e...

1|1
    0|0
  • oyyyy sabri bir tanedir fenerbahçeli olmama rağmen seviyorum valla sabriyi :)

1|0
    0|0
  • Adam Kral nan <3

Ayağına kurban Helal olsun asdf

1|0
    0|0
  • Emek veriyor adam.

1|0
    0|0
  • Tebrik ederiz canı gönülden keşke daha fazla katkı verebilse takımına

0|0
    0|0