Kasımpaşa 0 - 3 Beşiktaş | Görüşleri alalıım :D

Maç nasıldı arkadaşlar izleyenler kısaca değerlendirseler çok iyi olur kaçırdım bu maçı ya :D

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• İlk yarı çok iyi oynadık önde çok iyi pres yaptık ve 3-0'lık çok rahat bir skorla soyunma odasına girdik. Tam rahat bir maç bizi bekliyor derken Beşiktaş'lıların rahat maç izleme gibi bir lüksü olmadığını bir kez daha gördük :) Neredeyse tamamında 10 kişi oynadığımız ikinci yarıda çok iyi savunma yaptık özellikle Ersan çok iyi oynadı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• 3-1 bjk alır diyordum ama 3-0 bitti. bjknin golleri bilmişim :p

1|1
    0|0
  • kasımpaşa maçtan önce anlamıştı olacakları ağlıyordu zaten

1|1
    0|0
  • tebrık ederiz (:

1|2
    0|0
  • şampiyonluga bizde varız

1|1
    0|1
  • adalet yerini buldu ne dıyelım :)

1|1
    0|0
  • besiktasın kazanmasını ıstıyordum

besıktaslı oyuncuları tebrık ederım

1|1
    0|0
  • Kasımpaşa iptal olan maçtan beri sıçışlarda

1|0
    0|0
  • Maçın hakkı 3-0 tescil edilmesiydi adalet yerini buldu

0|1
    0|0
  • Adi ustunde pasa iste ne olacak :D

1|0
    0|0
  • kasımpaşa gelene gidene yatıyor haftaya fenere g.tü kalkar -.-

1|0
    0|0
  • Besiktasla 10 kere oynasak yine yeneriz diyen başkanlarına şöyle bir tezahürat yapildi " haftaya bir daha oynayalım mi haftaya bir daha oynayalım mi " maç zaten baştan sona kapak oldu onlara :)

0|1
    0|0
  • kasımpaşalı gerizekalı mal kafalı pezo herif ikinci topu elinde dilenci gibi gezdirip main (ana) topa fırlatmasaydı maçı 2-1 kaybetmişlerdi :D mk nerde gerizekalı embesil adam var tayyibistanda top koşturuyor :D

0|1
    0|1
  • dişi kartal olmalıydı .:))

0|1
    0|0
  • bu skora sölecenek tek kelıme allah war yukarda :) ben bır galatasaraylı olarak o macta besıktasın hakkının yenınldıgını we bu macı kesın alıcanı bılıodum mılyonlarca ınsanın hakkı wardı o macta we allah gordu we bjk kazandı nedıleım tebrıkler bjk:)

0|0
    0|0
  • maçı izlemedim.iyoldu bir yandan bjk nin yenmesi onlarda umutlancak şampiyonluk icin biz fenerbahçeye yarar yani

0|0
    0|1
  • Ilahi adalet

0|0
    0|0
  • enfazla o takımı yeniyor zaten ne yapsın :D

0|0
    0|1
  • nick-topic uyumsuzluğu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben boşuna Beşiktaşlı değilim işte istersek diziyoruz 3'leri istersek yatıyoruz sahaya ama her şeye rağmen Beşiktaş :)

1|1
    0|0
  • kasımpaşa bu gidişle kümede zor kalacak

1|1
    0|0
  • Oha 3-0 mı beşiktaşta geliyor alttan liderlik tehlikede :(

1|0
    0|1
  • İlk yarı iyi oynayıp maçı garantiledik ikinci yarı Serdar'ın kırmızı kart görmesiyle pozisyonlar bulan Kasımpaşa bunları değerlendiremedi.3puan bizim oldu,mutluyuz şampiyonluk yarışında ilerliyoruz :)

0|0
    0|0
  • Slaven Bilic iyi bir taktik uyguladı Kasımpaşanın uyuyan oyuncularına karşın zaten bu galibiyet alınmasaydı utanan taraf Beşiktaş olurdu ilk yarıda 3 atmak her yiğidin harcı değil belliydi zaten kazanacakları

0|0
    0|0
Yükleniyor...