Revoflex kullanan var mı?

memnun musunuz hangi bölgeleri etkiliyor ayrıca dayanıklı bir alet mı kopuyormuş lastikleri diye duydum ama

Güncellemeler:
yaaaa hiç mi kullanan yokkkkkkkkk?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• ben normalde günlük fitness yapıyorum ama haftada bazen 1 gün filan kaytardığım oluyor.bunda da durumu biraz telafi etmek açısından evde revoflex aldım kullanmaktayım.oldukça da memnunum.özellikle karın bölgesi kol omuz ve kanat bölgesini iyi çalıştırıyor.3x10 veta 3x12 yaptıktan sonra mekik ve şınav hareketleri ile kolaylıkla destekleye bilirsin.açılışı revoflex ile yapman çok daha faydalı olur.bu senin kaslarının ısınmasını da sağlar.google da yazınca şikayetler de oldukça fazla görürsün...lastiğinin koptuğu ve servisi filan olmayışı...evet bu mümkün.ama bu aleti sadece tek pozisyonda o da şınav vaziyetteki o klasik pozisyonda kullanmanda yarar var.böylece diğer pozisyonları yapmamış,lastiği zorlamamış,aletin ömrünü de uzun tutmuş olursun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• onun yerıne tekerlek tawsıye edıorum ben kullanıorum sana cok buyuk bı ıdda söluorum eger tekerlegı 30 dk hıc durmadan yaparsan 3o dk sonunda 1bucuk kılo su cıkmassa wucudundan o zaman konus buradayım o kadar yanı rivofileks gibi ama ondan bın kat daha ıyı:)

0|0
    0|0
  • LAn yemın edıyorum bende bunu araştırıyodum yani bu siteye bunun için girmedim ama alacaktım planlıyodun reklamı yeni gördüm bugun :D iyiye benziyor bir kaç hocaya sordum iyiderlerse alacam..

0|0
    0|0
  • lastikleri kopuyormus ise yarıyormus ama lastikleri 2 inci gunde ya da 10 uncu günde kopuyormuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • Canım yeğenim için aldım. Lastiklerinin biri kopmuş. Tavsiye etmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...