Moralin bozuk olduğunda huzur için yaptığın ilk şey ...?

ayrılık olur, dertlenirsin, bişeye kafanı takarsın, moralin bozuktur. günün kötü geçmiştir. canın sıkılmıştır. kısaca bir boşlukta olursun...

işte o an kafa dagıtmak için ya da huzur için ilk yapacagınız şey ne olur ?

0|0
22|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 21

• Bi kağıt kalem alır içimde ne var ne yok yazarım. Saydırırım baya. Müzik felanda açarım o anda. Böyle bir rahatladığımı hissederim. Sonra yakarım küle dönüştürürüm :D Böyle onlarında yandığını acı çektiğini felan düşünürüm :D Sevinirim. Böyle bir psikolojikkopatım. :D

0|0
    0|0
  • müzik dinlerim veya kitap okurum

0|1
    0|0
  • beni mutsuz eden şeyden uzaklaşırım ilk başta yapacağım şey kulaklığı takıp pop tarzlı ya da bass tarzlı müzikler dinlemek gece çökünnce acıın dahada büyüyo. acını hafifleticek şeyler yapmaya bak..

0|1
    0|0
  • hemen mutfaga koşar en sevdiğim kakaolu muzlu çilekli pastadan yaparım.

0|1
    1|0
  • ilk baş kendimi boşaltır ağlarım sonra dua eder müziği sonuna kadar açıp dinleriim

1|1
    1|0
  • dua ederim ağlarım ama isyan etmedim şükür öyle fazla

0|1
    1|0
  • Uyurum.. :)

0|1
    0|0
  • sokaga atarim kendimi ve uzun yururum alabildigine.. havayi cigerlerime ceker gokyuzune bakarim.. ve bnu ne zmn ypsam iyi geliyor..

0|1
    0|0
  • Yalnız kalmak için elimden geleni yaparım gerekirse sevdiklerimi Kırarım cunku Üzgün oldugumda yanimda kimseyi istemem ve cok agresif olurum. Yanliz basima sahile iner martı ları izlerim

0|1
    0|0
  • sinemaya gitmek o karanlıkta sadece filim e odaklanmak ...

0|1
    0|0
    • filmden çıkınca ne oluyo peki :)

• doğru .. sinemada ki ortam farklı bir kere büyük ekran :D

• sırf sinemaya geldik para verdik diye her espiriye mal mal gülen insanlar.. ya da ince bir espiri oldugunda sen güldügünde aptalca sana bakan insanlar :D herseyiyle güzel sinema :)

• Patili kızlarımın yamacı

0|1
    1|0
  • Ağlar uyurum

0|1
    0|0
  • dupstep müzik iyi geliyor kulaklıklar ve son ses :D

0|1
    0|0
  • ilk başta dua ederim sonra son ses müzik açar dinlerim

0|1
    1|0
  • Dua ederim.

0|1
    1|0
  • hicbirsey.

0|0
    0|0
  • Dua ederim

0|1
    0|0
  • Bana huzur veren bir muzik acarim .. moralimi bozan seyi hic dusunmem o an kendime bir mola veririm .. eger cok kotuysem kosuya cikarim icimdeki butun skinti stres gider ..

0|1
    1|0
    • koşuya çıktıgında sana huzur veren müziğide kulaklıktan dinle. ikisi bir arada daha iyi gelir :)

• Bazen yapiyorum .. ama bazen kendi icimdeki sesi dinlemek daha iyi geliyor:)

• Namaz kilarim..

0|2
    0|0
    • hiç bişey düşünmeden sadece namaza inancına odaklanabiliyosan ne mutlu sana :)

• biliyorum , ama ben öylesine söyledim belki bir yardimim dokunur diye.

• teşekkür ederim :)

• duş almak :) okadar rahatlatıyoki hergün duş alan birisiyim :D

0|1
    0|0
  • Bahceye cıkıp kedilerimle oynuyorum balkonda kahve-cay falan iciyorum veya sahilde yürüyorum. Konusmak istersemde annemle konusuyorum.

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Gider Barda içerimmmm aglarım içimi döker bagırır cagırırımm dövülürüm sonra kendime gelirimmm emin olun en iyi gelen budurr...

0|1
    0|0
  • Kendimi odaya kapatmak yalniz kalmak

0|1
    0|0
  • psikolojimle oynuyorum :) o an ki durumumdan daha kötü olabilecek şeyleri düşünüyorum sonra bu halime çok şükür deyip mutlu oluyorum, huzurlu oluyorum :)) Genelde böyle ama hemen bir iki günlüğüne şehir dışına çıkma şansım varsa hiç düşünmeden çıkar gider kafa dinlerim..

0|1
    0|0
  • bisikletime koşuyorum, sonrada kızarıp adım atmaya halim kalmayana kadar sürüyorum. ve eve geldiğim gibi uyku, uyandığımda herşey çok daha güzel oluyo :)

0|1
    0|0
  • Yalnız ve küçük bir yerde olmak, evet biraz garip.

0|1
    0|0
  • namaz kılmak yetiyor..

1|1
    0|0
  • Film izlemek ve arkilerle maç <3<3

0|1
    0|0
  • Karanlık da kalmak müzik

0|1
    0|0
  • s**tiret derim :)

0|1
    1|0
  • Sabaha kadar moralimi bozan o konu hakkında kuruntu yaratırım kendımi iyice sıkarım

0|1
    1|0
  • deli gibi antrenman yapıp bütün sinirimi, enerjimi boşaltırım .. üzerine bir de nargile içerim birşeyciğim kalmaz :)

0|0
    0|0
  • sultanahmette okul var ve manzarası çok güzel yürüyerek oraya giderim orda durur istanbulu izlerim gözlerim kapalı moralim düzelir :)

0|0
    0|0
  • Sanırım hiçbirşey.. : /

0|0
    0|0
  • sigara sararım :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...