Kasımpaşa-Beşiktaş Maçı

Beşiktaş oyununu nasıl buldunuz çok iyi hücum press yapıyolar ve atak yiyince toplu geliyolar bunun sonucunda da 2 gol var

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Atiba ve Veli orta sahada oynayınca bambaşka bir takım oluyoruz. Ligin ilk 4 haftası ve geçen hafta Antep maçında oynadığımız oyunun aynısı rakibe önde basıp rahat çıkmasına izin vermiyoruz. Kasımpaşa maçın başında iyi pas yaparak bu presi güzel aştı ama daha sonra toparladık ve iyi bir oyunla ilk devreyi 3-0 önde kapadık. Benim korkum sene başından beri olan hastalık ilk yarı harika Beşiktaş ikinci yarıda tam tersi düşüşe geçen Beşiktaş olmaz inşallah. Aynen böyle devam etmeliyiz.

0|2
    0|1
    • inşallah olmaz pres candır ya 2. golde pres sonucu korner oldu konerden de gol oldu bu oyunu sevdim

Kızlar Ne Diyor 3

• Şu an iyi oynuyoruz ,inşallah maç sonunda kazanan biz olacağız.

0|3
    0|1
  • İlk yarıda çok güzel oynadılar bu da skora net bir şekilde yansıdı zaten ama maçın tekrar edilmesi asıl olay bence tekrar edilmesini doğru bulmuyordum

0|0
    0|0
    • Tekrar edilmesi en doğru şey donk un yaptığı bir ... lık vardı hakeminde yaptığı bir kural hatası o maçı hakeden beşiktaştı zaten yenecek olan bu maçta yenerde u link :D

• maç 3-0 gidiyor

0|0
    0|0
    • Aynen ömer topu aradan daha yavaş ver bir ah be çok hızlı attı yavaş verse kaleciyle karşı karşıya neyse kazanan sonuçta beşiktaş

Erkekler Ne Diyor 7

• Yırtık dondan çıkar gibi çıktı beşiktaş.. ama ne zaman bir galatasaray maçı denk gelse bı dağılıyorsunuz dsdsa

0|1
    1|3
  • Tarihi farka gidiyoruz , Dong'a armağan edicez

0|2
    0|0
  • İyiyiz iyi.Gelecek için umut var.

0|2
    0|0
  • Serdar kırmızı kart gördü inşallah son dakika sürprizi olmaz :/

0|2
    0|0
  • 4-1 biter diye düşünüyorum..

0|1
    0|0
  • Geçen hafta Konya Kasımpaşa'ya 3 atmıştı :) Ulan Kasımpaşa'dan umudum vardı 7ener'i yener diye de bu Kasımpaşa'yı dağıtırlar. Cidden adamlar eskisi gibi değilmiş...

0|0
    0|1
  • 2 den 2 vermisitm diger maclarda tutarsa 200 lira cepte :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...