Rüyalarınız gerçekleşir mi?

hiç gördüğünüz bir rüyanın gerçekleşmesine tanık oldunuz mu? ya da buna benzer şeyler yaşayanlar, etrafında yaşamış olanlar var mı? şahsen ben rüyamda bir kişiyle kavga ediyorsam gerçekte o gün aramız çok iyi olur. eğer ki rüyamda aramız çok iyiyse o gün kavga ederiz falan :)

0|0
18|32

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde birebir gerceklesiyor. Neden ben de anlamadim. Bir ruya gorduysem ve oyle sacma sapan bir ruya degilse gerceklesiyir genelde ruyalarim.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 31

• Pek rüya görmüyorum ruhsuz değilim de rüyasızım galiba :P Ama hissettiğim şeyler oluyor gerçekleşiyor. Özellikle düşünmediğim bir şey birden pat diye aklıma gelirse o gerçekleşiyor. Farkında olmadığım ya iyi bir özelliğim var ya da farkında olmadığım ciddi hastalığım :)). Samimi söylüyorum oluyor ve zamanla bu olaylar bana garip gelmemeye başladı. Çevremden de buna şahit olan oluyor ama tutup ben geleceği görüyorum vs. saçmalıklarıyla ifade etmiyorum. Çünkü öyle olduğunu sanmıyorum. Normal söylediğim için pek garip gelmiyor kimseye.. Mesela okeyde birden diyorum bu taş gelecek o taş geliyor. Birden saat şu diyorum bakıyorum ya tam doğru ya da 1,2 dk aşağı yukarı mesela hiç bahsi geçmemiş biri aklıma geliyor sonra onunla ilgili haber alıyorum. Hatta bir keresinde netten görüştüğüm biri bana bir şey söyleyeceğini söyledi ben o daha bir şey söylemeden önce söyleyeceği şeyin içeriğinden bir şey söyledim. O kadar şaşırdı ki beni çevresinden biri sandı çünkü söyleyeceği şeyi bilmem imkansızdı. Anlatana kadar canım çıktı öylesine dedim o an öyle demek geldi içimden diyorum yok inandıramadım. Ben buna sezgilerim kuvvetli tahminlerim iyi diyorum.

1|0
    0|0
  • Rüyamda gördüğüm olayın aynısı aynı yerde yaşadım ve aynı şey oldu. :(

1|0
    0|0
  • bir çok kez oldu ama dün gördüğüm rüyanın gerçekleşmesi için herşeyimi feda ederim

1|0
    0|0
  • Zaten kendimizi izliyoruz şuan. Keşke namaz kılsaydım İbadetimi tam yapsaydım vb.diyeceğiz.

Kıyamet günü de kendimizi izleyeceğiz ya işte onun mesajı da bu ALLAH 'ım ne kadar büyüksün.

0|0
    1|0
  • rüyam direk gerçekleşmedi ama , rüya tabirime bakmıştım , o gerçekleşti .

1|0
    0|0
  • demekki kalbin temiz :P çok nadire çok nadiren rüya görüyorum ya da unutuyorum hiçbiride gerçekleşecek gibi değiller hahah :D

0|0
    0|0
  • Bu olağanüstü bir şey değil bilim adamları bile yaptıkları deneyler ile kanıtladı bunu. Bazı insanların önsezileri diğer insanlara göre daha gelişmiş. Geleceği görmüyorlar fakat diğer insanlara göre daha isabetli tahminler yapıyorlar.

0|0
    0|0
    • sanırım en çok değer verdikleri insanlar söz konusu böyle oluyor. çünkü bahsettiğim bu gerçekleşme olayı her şeyde olmuyor. hayatımda önemli bir yere sahip insanlar söz konusu olunca gerçekleşiyor. yani evet dediğin şey doğru :)

• bazı rüyalarımın gercekleştiği olduu

0|0
    0|0
  • Rüyamda gittiğim spor salonunun yeni şubesini görmüştüm. Ama daha önce hiç görmemiştim. Hocalara çizmiştim şaşırmışlardı nerden biliyosun kimse girmedi daha diye. Sonra salona gittiğimdede ben büyük şoka girmiştiö gördüğüm salonun aynısıydı

0|0
    0|0
  • Tanık olmadım. Öyle bir şeyin mümkün olması lotodan ikramiye tutturmakla eş değerdir. Keramet değil, hayatın sonsuz olasılıklarından biridir.

0|0
    0|0
  • yillardir gormedigim birini rüyamda gördüysem, o gun mutlaka disarda gorurum. karsima cikar.

0|0
    0|0
  • Rüyamda marslıların dünyayı işgal ettiğini görüyorum arada sırada bizim jüpitere saldırdığımızı görüyorum şimdi bu nasıl gerçek olsun :D

0|0
    0|0
  • rüyayı boşver 2 sene öncesine kadar gözümün önünde filmi oynuyodu geleceğin.şimdi olmuyo ama resmen geleceği biliyodum.

0|0
    0|0
  • rüyamda hiç görmediğim akrabaları görürsem o kişi hakkı rahmetine kavuşuyor 2-3 kez oldu ve her yıl kadir gecesinde veya kandillerde rüyamda namaz kılarım

0|0
    0|0
  • valla beni anca it kovalar rüyada birgünden birgüne de bir hatun girmez rüyalarım bile gerçek hayatım gibi sap monoton -.-

0|0
    0|0
  • zaman zaman

0|0
    0|0
  • Rüyaları bilmem ama biz bir gün uyanınca allah bize yardım etsin..

0|1
    0|0
  • Bu konuda kahin olduğumu düşünüyorum

0_0

0|0
    0|0
  • İyiki gerçekleşmiyor. Soyum kurumuştu şimdiye =)

0|0
    0|0
  • Önüme fırsat gelir, bende seçerim gerçekleşmesini isteyip istemediğimi

0|0
    0|0
  • dejavu bebişim :))

0|0
    0|0
  • hiç gerçekleşmedi ya ya da gerçekleşti ben hatırlamıyorum genelde unuturum hep gördüğüm rüyaları :)

0|0
    0|0
  • rüyalarım evlenene kadar gerçekleşmesin :D

0|0
    0|0
  • mümkünse benim gördüklerim gerçekleşmesin :)

0|0
    0|0
  • Binlerce kez gerçekleşti...

0|0
    0|0
  • Sadece dejavulari goruyorum ruyalar anlamsiz

0|0
    0|0
  • Hepsi çıkıyor.Ancak hergün rüya görmem.

0|0
    0|0
  • Rüyamda uçtuğumu gördüm ertesi gün spor salonunda ağzıma yediğim yumrukla 2 metre geriye uçtum...

1|0
    0|0
  • eger ruyamda senın kadar gzel bırını grseydım ruyalarda aysamak ısterdım gerceklesmese bıle:)

0|0
    0|0
  • Gerçekleşti bir gün banknot dolu odanın içindeydim rüyamda paraları havaya atıp içinde oynuyordum paraların ve bu rüyam gerçek oldu şuan odam para dolu:)))

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 18

• ben rüyamda sevgilimden ayrıldım

sonra o gün de ayrıldık zaten

1|0
    0|0
  • gerçekleşir bazen :D

1|0
    0|0
  • Her bir anımı tekrar tekrar yaşadığıı sanıyorum. Sonra rüyamda gördüğümü hatırlıyorum.

1|0
    0|0
  • Benim oluyo eğer o rüyayı cok sık görürsem kesin bişeyler olur basıma gelmişliği çoktur yani :)

1|0
    0|0
  • Bir rüyam var gerçekleşir diye umut ediyorum...

1|0
    0|0
  • nerdee gerçekleşseydii su an burada olmazdım -.-

0|0
    0|0
  • rüyalar gelecekten haber verir yorumlarken dikkat etmek gerekir..

0|0
    0|0
  • benim kışın gördüklerim gerçekleşiyo:)

0|0
    0|0
  • Malesef hayır gerçekleşmiyor.

0|0
    0|0
  • yılların önce çocukken gördüğüm kabus dolu rüyalar gercek oldu biliyormusun ^^

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • bn rüyalarımı hatrlamıom napcauk

0|0
    0|0
  • Rüyalarımı hatırlayamıyorum

0|0
    0|0
  • evet gerçekleşir

1|0
    0|0
  • rüyam gerçekleşti ama nasıl şöyle diyim rüyada gördüğüm şeyi yaşadım sanki bu anı önceden yaşamış gibi oldu :)

1|0
    0|0
    • çok ilginç dejavu olmuşsun :)

• hehe aynen :))

• :D

• Gercek oluyor msela eski sevgilimi yeni sevgilisiyle gordum ruyamda ama gercekte varnmi yok mu bilmiyorum ama ruya bana haber veriyor var diye=)

0|0
    0|0
    • bence de sen bir iyice araştır :D

• hayır gerçekleşmesin zaten :)

1|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
Yükleniyor...