YOLDA ANİDEN DÜŞSENİZ…?

Normal bir yaşantınız var. Sıradan veya olmayan bir aileniz, okuldan arkadaşlarınız var. Orta maaşlı bir ailenin çocuğusunuz .Belki çok zengin belki fakir.Yolda arkadaşlarınızla şakalaşarak yürürken birden ayağınız takıldı düştünüz .Rezil oldunuz ,arkadaşlarınız ve etraftaki insanlar güldü.Çaktırmadan mı kalkardınız,hafif tebessüm ve ardından kahkahalar mı?Neyse,canınız çok acıyor ve ne olur ne olmaz diye hastaneye gittiniz.Kontrol sırasında aniden kusmaya başlıyorsunuz.Şaşıran doktorlar birkaç tespit,tahlil ,test yapıyor ve kanser olduğunuz ortaya çıkıyor.Bu gerçeği duyduktan sonra ne yapardınız,İntihar mı? Yoksa yeni bir başlangıç mı ? Her şeye tövbe edip sayılı günlerinizi ibadetle geçirip Allah’tan af dileyeceğiniz bir başlangıç…Ya da Yolunuza olduğu gibi devam edip bu aklınızın ucuna bile gelmeyecek hastalığı unutmaya çalışarak mı ? Siz olsanız ne yaparsınız?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• melonom kanseriydim. doktor ilk söylediğinde biraz şok yaşamıştım ama sonra si.k.erim lan dedim savaştım. 3 yıl boyunca tedavi-hap-check up lar.

yendim sonunda. bu arada melonom kanseri cilt kanserinin en ciddi olan boyutudur ve lenf kanserine çeviren bir kanser türüdür.

olay bakış açısında arkadaşlar. savaşçıysanız yenersiniz.

0|0
    0|0
    • Savaşçılık bir derece doğrudur .Allah'ın yardımı olmasa çok zor.

• hıh :) şimdi oldu.bu arada çok geçmiş olsun .iyileşmene çok sevndm kardeşim :))

• eyv. sağolasın. :)

Erkekler Ne Diyor 13

• önce doktora sorar çaresi varsa onunla savaşırdım ki kanseri yenen çok insan var türkiye de ama yoksa kalan günlerimi en iyi şekilde geçirirdim

1|0
    0|0
  • Bu tür durumlra bari Allahı karıştırmayın. Yardım edecek olan allah o hastalıgı vermez ondan beklemek yerine kendine iyi bakıcaksın tedavini olucaksın. Seni kurtaracak olan da tıpdır bilimdir, doktorlardır. Duayla kanser yenilmiyor emin olabilirsin denendi... İntihar düşüncesi bu durum için çok saçma ve acizce. Savaşmalı insan öleceksen de hastalıktan ölürsün en azından elimden geleni yaptım dersin.

0|0
    0|0
  • düştüğüm zamanlar hep gülerek kalkarım. kimse acımı görmesin diye.

öyle bir hastalıgım oldugunu ögrensem. gider içer içer içer içer kafamı bedenımden ayırırdım.

ama hep gülerdim. son saniyeme kadar. arkamdan kimse bana acımasın dıye .

0|0
    0|0
    • o.O ilginç ötesi ilginç :D içme kısmını beğenmedim ama nese

• klasik Türk çocuğu .

• haklısın

• Nasil bir senaryolan lan bu

1|0
    0|0
  • Her şey Allahtandır,bu tür basit şeylere takılmamak lazım...

1|0
    0|0
  • kısa sürede bir doktora görünsen iyi olur kardeşim (:

0|0
    0|0
  • sen cok TÜRK filmi izlemişin arkadasım :)

1|0
    0|0
  • sıkınti yok ben dustugumde gulen zaten arkadasim olmamistir herssyi akisina birakirim takmam

0|0
    0|0
  • masal güzelmiş :D

0|0
    0|0
  • Hiç bişey olmamış gibi ayağa kalkarım

0|0
    0|0
  • eee ne var bundan kalkar devam ederim allalalalalalalala

0|0
    0|0
  • yerde uyurum

0|0
    0|0
  • Vahim bir durum. Kafaya şapkadan başka birşey takmam, 2.kafayada şapkadan başka birşey takmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• düşmedim mi sanki yerdeki tüm pislikleri spüre spüre düştüm hemde nineler gibi yüüye yürüye geldim eve kadar nazar bu nazar diye söylenerekten:D:D

1|0
    0|0
  • yolda düşünce kalkıp kendıme çok gülerim :D öyle bir hastalıgım olursa namaza başlarım fakat mutsuz olmam gülmek eksik olmaz benden :D hayata devam ne intiharıı ? :)

1|0
    0|0
  • ben de gülerim.

1|0
    0|0
  • herkesten çok kendim katılırım kendi kendime :D

0|0
    0|0
  • kalkar yururum rezıl olacak ne var .

0|0
    0|0
  • valla sayılı günüm kalmış geçen yıllarımda ne yapmak istiyosam hepsini ölüceğim yere kadar sığdırmak isterdim. kimse tutamazdı beni emin ol..

0|0
    0|0
    • biraz özele girdiği için yazmadım. ama özel dediysem yanlış anlaşılcak cinsten özel değil sadece kendime ve aşk hayatıma özel :)

• değişikmiş o.O

Yükleniyor...