14 Şubat Sevgililer Günü sizin için ne ifade ediyor ?

Hikayesini hepimiz biliriz Aziz Valentine'in... Peki biz kendimize soralım şunu soralım mesela; Neden sevgimizi, aşkımızı göstermek için 14 Şubat'ı bekleriz ki? Bir insan seviyorsa her zaman aynı sevgiyi,aşkı,sadakati,bağlılığı,güveni eksilmeden göstermesi gerekmez mi ? // Birde şunu görüyorum çevremde; mesela kuş iki sevgili var ama herşey bitmiş düşünün, 13 şubatta ve ya daha öncesinde barışırlar neden 14 Şubat geliyor çünkü )) Hediyeler gelicek.. Aradan bir hafta geçer yine biter ilişki yanına kar aldığı hediyedir. Bu kadar da düşen insanlar var ne yazıkki günümüzde.. // Neyse herkes kendinden sorumludur.. // Soruyorum; 14 Şubat Sizin için ne ifade ediyor ? // Gerçekten su an ne düşünüyorsanız onu söylemenizi rica ediyorum // Samimi ve içten yorumlarınız için şimdiden teşekkürler // Sevgiler ESMER!

Güncellemeler:
Bayanlar sasirttiniz beni ; boyle dusundugunuzu bilmiyordum; ya da bana denk gelmedi )) Ama bu sayede sizlerde mutlu oluyorsunuz ; olan erkeklere oluyor demiycem bayanlarda hediye aliyor onuda unutmamak gerek. // Bence mutluluk bir busede bile saklidir nasil ve nereye baktiginiza bagli ;) Sevgiler ESMER!

0|0
15|23

En İyi Kız Görüşü

• Hiç bir anlam ifade etmiyor para tuzağı diye düşünüyorum :)

0|2
    0|0
    • Erkeklerden cok duyulurda bu cumle.. // Bir bayandan bunu duymak gercekten sasirtti! )) Tesekkurler samimi yorumun icin.. // Sevgiler ESMER!

Kızlar Ne Diyor 14

• Çok saçma kutlamam kutlatmam özel günlerin hiç birine anlam veremem ben zaten.Sevgililer günü diye sevgilim bana hediye alcak,zorunda olduğu için yani.Birden bire standart bir günde yapılan sürprizi tercih ederim.İçinden gelecek insanın önce.

1|2
    0|0
  • Sevgilimle konustum ve karsilikli anlastik birbirimize hediye almadik. Normal bir gun gibi geçirdik. Bence sevgililer gunusevgili oldugunuz tarih.. ozel olmali.

0|2
    0|0
  • Yarın cuma, haftanın son günü, güzel işte evde oturur cips-kola(kadim dostlarım)ve ben 3lu takılırız gibime geliyor

0|2
    0|0
  • 4 yılda bir 29 çeken enteresan ayın 14. Gününden başka hiçbir şey ifade etmiyor :)

0|1
    0|0
  • Kapitalizmin para kazanma aracı

0|3
    0|0
  • bunlar hep Amerika'nın oyunları :D:D:D

0|2
    0|0
  • sacma birgün. her sevgilinin kendine özel günleri olmalı.

0|2
    0|0
  • bence cicekciler ve kuyumcular gunu desek daha dogru olur

sevginin gunu olmazz

0|1
    0|0
  • hicbirseyyyy

0|0
    0|0
  • hiç birşey ifade etmiyor ilişkim varkende etmiyordu hep gereksiz bir gün olarak görmüşümdür

0|1
    0|0
  • Çok saçma bir gün.

0|0
    0|0
  • terk edildiğim gün ,mesajla çabalama var ama iş işden geçti o günden beri konuşmuyorum bitti

0|0
    0|0
    • Her hayır görünende bir şer; her şer görünende bir hayır vardır / Hakkında hayırlısı... / Akışına bırak hayat devam ediyor

• hiçir anlamı yok herzamankigibi boktan birgün daha

1|2
    0|0
  • Hiçbirşey umrumda bile değil açıkcası

0|2
    0|0
    • Mutlu olmak varken neden mutsuz oluyorsun ki ? Salla dunyayi uykusu gelsin, bosver

Erkekler Ne Diyor 23

• Kadınlar günü, anneler günü ve bablar gününü anlıyorum. Bunlar çok kutsal varlıklar. Fakat sevgililer günü sadece kazanç sağlanmak için uydurulmuş ban göre. İnsanları pahalı hediyeler almaya zorlamak ve bir rekabete sokarak onlardan kazanç sağlamaktır. bunun hırsızlık ile ne farkı var ?

0|1
    0|0
  • Dünyada ki anlamı kapitalist düzenin insan duygularını sömürerek para harcamasını sağlayan oldukça güçlü ve akıllıca yapılmış bir pazarlama tekniğidir. Türkiye ye gelince sanki erkeklerin kadınlara türlü çeşitli şaklabanlıklar yaparak kendilerine pahalı hediyeler almak zorunda bıraktıkları zavallı yurdum erkeğinin içine düşürüldüğü ...k çukurudur...

0|1
    0|0
  • Yarın sevgilimle buluşacağım hediyesini ve bir gül verip 14 şubatın benim için hiç bir anlam ifade etmediğini ve 14 Şubat değil onunla vakit geçirdiğim her günün benim için çok değerli olduğunu söylicem...

0|1
    0|0
  • Birini sevmek veya ona olan sevgimi göstermek için, sevgililer günü diye bir güne ihtiyacım yok... :)

0|1
    0|0
  • Diğer özel günlerde olduğu gibi tamamen duygusal yani ekonomik. Tüketimi artırmak için ortaya çıkarılmış bir durum. Anneler, babalar, sevgililer günü ... Sanki sevmek o güne özelmiş gibi diğer günler sevgi yok yılda bir gün insanlar birbirine aşık oluyor. Bana bu tarz şeyler saçma geliyor aga.

0|1
    0|0
  • 14 Şubat ilişkisi kötü veya soğumaya başlayanlar için bir birlerine hediye Vb. Şeyler almak için Bir Bahanedir Aslında Ben Buna inanıyorum... Yoksa Hiçbir Önemi yok Seven İnsan Onu Gördüğü Her'an Sevgililer günü gibi gelir zaten :)

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Tüketim çılgını embesilller üzerinden para kazanan kapitalistlerin icatlarından biri sevgililer günü değil ayrıca sevgi günü...

0|1
    0|0
  • sevgilimle yaniyiz daha 20sinde 3. ayımız bitmiş olucak inşallah. onada anlattım bu konudaki görüşümü burayada yazayım. sevgililer günü? kısa net benim dinimde,örfümde,adetlerimde böyle bir konu yok..

0|1
    0|0
  • bende tam tersiherzaman sevgimi gösteririm o gün 2 yabancı sonuçta olan var olmuyan var yaniiiii

0|1
    0|0
  • Çiçekçi dükkanı açmak için beni cesaretlendiriyor:))

0|1
    0|0
  • yalnızlık diyelim.

0|1
    0|0
  • Esnafın bayram günü

0|1
    0|0
  • içki içmeme bahane bir gün olarak görüyorum.

0|0
    0|0
  • Bana Göre 14 Şubat dünya testosteron ve östrojen günü. Yani yılda bir kez iki cinsin çiçek alıp vererek birbirine verdiği bir gün !

0|0
    0|0
  • kırmızı renk sütyen don falan.

0|0
    0|0
  • hiç birşey ifade etmiyor yazın çok uzun okumadım

0|0
    0|0
  • sigara paramın güle gideceğini ve o hafta aç kalacağımı ifade ediyor

0|0
    0|0
  • tamamen anlamsız bir gün

0|0
    0|0
  • Doğum günüm <3

0|0
    0|0
  • para gitçek yine diyorum

0|0
    0|0
  • 14 Şubat mı? Masallarla Büyüyen Bir Toplumun Aşka İnanması Gayet Normal .

0|0
    0|0
  • ben özellikle 13ünde tartışır 15 inde barışırım ;)

0|0
    0|0
    • Papaz pilavi bir kere yer aziz dostum; hadi bir sene yaptin oyle; diger sene napican ;) Tehlikeli Strateji.. ;)

• eger bidaki sevgililer gününe halen o kızlaysam yapacak bişi yok.. ama genelde o kadar uzun surmuyor :D

• Aziz dostum bence sevgi siparisle olmaz ;) Seviliyorsan ve sevmiyorsan bence ah alma sonra cok pisman olursun. Seviyorsanda birakma sevgi,ask karaborsa da Dunyanin en kotu ruh hallerinden biri PLATONIK ASKTIR! Aman dikkat / Tecrube

Yükleniyor...