Sizce fenerbahçe lig den çekilmelimi?

bir galatasaraylıyım ama çekilmesini istemem rekabet olmaz yoksa sizin fikirleriniz?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• çekilmeli değil ama ptt 1. lige düşmeli. cezasını çekmeli. eğer başarabiliyorsa hakkıyla yeniden lige çıkmalı..

Hoş pendikspor, fethiyespor gibi takımların oldugu ligde üst lige çıkmak fener için zor olur ama neyse :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Rekabet olmalı kesinlikle cezalarını çekmelerini her zaman istiyorum ama hala bir ceza bile almıyor başkanları ya aklım almıyor bir de hala önümüzü kesiyorlar diyorlar aynı masalları anlatmaya devam

0|0
    0|0
  • Tabiki çekilmesin ,rekabet olmadan maçların zevki çıkmaz.

0|0
    0|0
  • heveslenmeyin çekilmeyecez

0|1
    0|0
  • rekabet olmaz haklısın

0|0
    0|0
  • zevki çıkmaz ligin ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Fenerbahçede o cesaret varmıki?

0|0
    0|1
  • Kaç yaşındasınız la siz ligden çekilmek de neymiş bilgisayar oyunu mu bu, bu sene oynamayacaz seneye oynarız diye bir şey mi var.Allah aşkına biraz beyninizi kullanın

0|0
    0|0
  • çekilince ne olacak 1. ligemi düşecek

0|0
    0|0
    • bosver cekilelim dostum tek baslarına oynasınlar.

• superfbden oyunu ver istersen ben cekilsinler diye verdim takımı dagıtmak dil bu sene cekilelim tek baslarına mucadele etsinler ne olsa lig tvde kaybedicek tff de hatta 18 takımın tumu kaybedicek

• yok sadece ligden cekilicez tek baslarına oynasınlar galatasaray tek basına savasır

• ligten çekilme değil bir kere düşürülmesi lazım. hak yerini bulmalı tbi . örneğin şike sezonunu butun haklarını trabzon kullandı fakat kupa fenerde =? adelet =?

0|0
    0|1
  • oyumu çekilmekten yana kullandım superfb de cekiliriz herkes rahat eder.

0|0
    0|0
    • tamam çekilelim dostum ama nerede oynayacağız takımı dağıtmayacağız herhalde

• öyle birşey oluyorsa bende çekilsin derim ama takımı dağıtmak yok etmek anlamındaysa o olmaz

Yükleniyor...