Trabzonspor başkanının İstanbul'da yürüyüşümüz devam edecek demesi ne kadar mantıklı?

şuanda FENERBAHÇE kulübü olay çıkmasın diye taraftarları uyutuyor ancak uykuda olan bir taraftarı uyandırmak bence akıllıca bir iş dil heleki yürüyüş anadolu yakasında yapılıcaksa o zaman başlarına geliceklere hazır olmaları gerek ben bir fenerbahçeli olarak şiddetten yana dilim eylemlere de katılmam ancak uyuyan taraftarı uyandırmamaları gerek heleki bu kadar olaylardan sonra.sizce?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• o istanbulda yaşayan trabzonlulara güveniyor savaş çıkarmak istiyor ama elin yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış.

ikinci sınıf mafya babası işte

0|0
    0|0
    • ben bir fenerbahçe li olarak kendi takımımın taraftarından korkuyorum cunkuşu anhepsi uyuyorlar ancak uyandırırlarsa ülke karışır trabzon gelip istanbulda eylem yapıcak senin yerin trabzon orda yap eylemini yuruyusunu dedim gibi istanbula gelip yuruyus yaparsa polistende olen olcak trabzon taraftarındanda olcak bizim taraftardanda

• yaptırmazlar merak etme başbakan otur yerine dediği zaman kılını kıpırdatamaz

• sen benim staddaki taraftar grubunu gorsen 1453 fenerbahçe valla dayanamaz kimse insALLAH dedin gibidir zaten basbakanın kopegi o.

Kızlar Ne Diyor 2

• Emin olun bu kulüp bu işi beyninden atmadığı sürece yani savunmayı bıraksınlar demiyorum fakat hem kulübü hem savunma işlerini aynı kefeye koydukları sürece Trabzon'a gelecek başarıyı unutsunlar bence gerçekten takıma çok zarar vermeye başladı Hacıosmanoğlu

0|1
    0|0
  • onlarda kendilerine göre haklı

0|0
    0|0
    • trabzonda yapsınlar yuruyuslerini

• amacları ulkeyi karıstırmak adam ın derdi ne trabzondan gelip eylem yapıcakmıs ne haklısın boyle hakmı olur

Erkekler Ne Diyor 5

• İnsanlar tepkilerini eyleme dönüştürebilirler bunda hiçbir sakınca yoktur Fenerbahçe´lilerinde bunu anlayışla karşılaması lazım.

0|0
    0|0
    • eger anadolu yakasında yaparlarsa sonucun nolcanı biliyorsun.floryada yapsa sorun olmaz anadolu yakasında kalkıp kadıkoyun yakınlarında eylem yaparlarsa malesef hic bir takımın istemedi olaylar çıkar +trabzonda yapsınlar eylemlerini

• Hep uyansanız ne olur? Sizde şu evde zorlan tutulan %50 denmisiniz yoksa la :D

0|1
    0|1
    • uyanırlarsa olay cıkar polisle tekrar catısırlar sonucları kotu olur ben bir kisi olarak ülkeyi dusunuyorum

• Ben bunu düşünmem şike yapanların köpeği durumunda olanlar bunu düşünsün senin gibi.

• biz sizin gibi satılmış yargıtayın kopekleride olmayız aradaki fark bu.

• karaktersiz o adam.

0|0
    0|0
  • mk bir rahat dursun herkes ya.

0|0
    0|0
  • ülke karışır inşallah yapmazlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...