Taekwondo, Karate, Kung Fu ve benzeri sporlarla uğraşan var mı aramzda?

sorular2012
Taekwondo, Karate, Kung Fu ve benzeri sporlarla uğraşan var mı aramzda?Evet hanımlar ve beyler soru herkese:) Kişiliğinize faydaları ne oldu ? Bedeninize faydaları ne oldu ? Ne kadar uğraştınız, kaç yaşında başladınız ? isteyen kısa isteyen uzun cevap versin :) Evet hanımlar ve beyler soru herkese:)
Taekwondo, Karate, Kung Fu ve benzeri sporlarla uğraşan var mı aramzda?