Gslilerin hakemleri savunmasının sebebi nedir acaba bilen var mı?

gslilerin hakemleri savunmasının sebebi nedir acaba bilen var mı?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yarası olan gocunuyor işte çıkarları olmasa yapmazlar bu devirde herşey böyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kasımpaşa Maçında Eboue´ye yapılanda penaltıydı,Volkan´nın Konya maçında Jalma´ya dalmasıda penaltıydı,Alper´in Kasımpaşa maçında yaptığıda penaltıydı,Egemen´nin Gençlerbiriği maçında elle oynamasıda penaltıdı,Burak Yılmaz´a Es Es maçında yapılan harekette penaltıydı bu ülkede ilk defamı penaltı verilmiyor?Geçen sene Şampiyonlar liginde Real Madrid deplasmanında 2 penaltımız verilmedi biz bunu kadar bunu dile getirmedik.Galatasaray gole giderken hakemler maçı bitirdi yine Fenerliler gibi ağlamadık ayrıca o hakemler sizin çok sevdiğiniz Demirörenin hakemleri.

1|1
    0|0
  • Sen iş ortağını savunmazmısın ?

2|2
    3|4
  • Dertleri GS olmuş ya çocukmusunuz?

0|1
    0|1
  • sizde nedendir? fenerin durumundan anlayamadıysanız eğer ki gerçekleri göremiyorsunuzdur... 90 +3 ü 5 ve 6 yapan hakemler fenev gol attıktan sonra maçı bitiren hakemler iyide tek hata yapıp maç kaybedinde tutuşunca hakemler kötü oluyorsa bu hakemler savunulur...

1|1
    0|1
    • sus sus şimdi söyletmeyin

• söyle söyle içinde kalmasın, şike olduğunu dünya biliyor siz bir tüpçüyle iş götürüyorsunuz. kupa trabzonun

• bi mac kaybedince hakeme saldıran fenerliler konyada alex eliyle smac bastı dünya gördü hakem görmedi gir yotube a bak fenerin hakemlerle naptıgını ee normal şampiyonluk gidiyo tabi suclu hakem

0|0
    1|1
  • Hakemler en çok geçen sene bizim canımızı yaktığında sesiniz çıkmıyordu. ?

1|0
    0|1
    • fatih terime ne yapmışlar ben hiç hatırlamıyorum her maçta hakemlerin üstüne yürüyordu :)

• hiç bir yere gitmiyecem mayısa kadar buradayım peki biz yenersek ne olacak o gün burada mı olacaksın ona göre planımı yapayımo gün gelirsen senin için açacam ertesi günü geleceksende galibiyet sevincini yaşarım sokaklarda :) yok canım ya engellemem sende engelleme beni :)

• tamam olursan gelirim ama ben senin gibi çok dalga geçmem düşenede bir tekme vurmayayım :)

• Hakemin savunulacak bir tarafı yok, maçın ** koymuş, ama her maçta böyle şeyler oluyor bu sefer abartılmış fenere de yazık olmuş diyecem ama hiç içimden gelmiyor

cayırt

0|0
    0|0
  • ne kadar da salaksın!

0|0
    1|1
  • Hakemi savunmadık biz Fener puan kaybettiği sürece bu nasıl olursa olsun beter olun insallah :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Fenerliler neden maç kazandıgında hakemlerden hiç şikayetçi olmuyor da kaybettiğinde Türkiye'yi ayağa kaldırıyor?

1|0
    0|2
  • hakemi savunan yok okan yine yanlıs anlamıssın :)

sadece aynı hakem lehinize karar verince ses yok aleyhte verince vay efendim nasıl görmezsin vs...buna tepki var

hem Biz hakem hatalarına rağmen maç kazanmaya alıştık. Bu hafta da hakem pen altımızı vermedi. Yine de 3 - 0 maçı almayı bildik.

0|2
    2|1
  • hakemlerden canları hiç yanmadı çünkü türkiyede herkezin hakemler kararları yüzünden canı yandı :)

0|1
    1|0
    • Tabi geçen sene fatih terime hiçbirşey yapmadılar zaten haklısn.

• O gün burada olcam yencez çünkü bizz :) yok asla engellemem seni :)

• hihi ben o konudaa yorum yapmıcammm :D

• Kim savunmuş acaba? Kanıtla da biz de bilelim

0|0
    0|1
Yükleniyor...