Adonis sevdası neden?

hanımlar aranızda bi kaçınızın adonis kaslarına aşırı zaafının olduğunu biliyorum ama genel olarak sorucam nedn karın kası gögüs kol kası değilde adonise ayrı bi önem veriyosunuz belki nedenini açıklayamacak olanlarınızda vardır içgüdüsel mi nedir adonis hayranlığınız neden ?

vücut geliştirmeyle ilgilenen biri olarak adonislerim yeterince belirgin ve kadınların bu kas grubuna ilgi alakasının olduğunu öğrenmek sevindirdi beni :))

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok Seksi de ondan

0|0
    0|0
  • Adonis ne ya six pack dururken :) SIX PACKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK <3

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama onlar benim. Hepsi benim. Adonis <3

0|0
    0|0
  • adonis önemli değil. kol sırt göğüs kasları yeterli benim için. karın kasına da gerek yok. göbekli olmasın yeter. ama kollara sarılınca kavuşmasın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Benim spor yapan bir bayanda olan taş gibi kalçalara olan sevdam ile onların kide aynı şey olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Adonisin varsa, kasların hangi bölgeyi işaret ettiğini, nereye doğru ok şeklinde uzandığını bilirsin :) İma ettiği şeyi seviyorlar.

0|0
    0|0
  • cok zor cıkan bi kas yapması zor

0|0
    0|0
    • ölüp ölüp diriliyorsun ama sonucu görmek o acıyı zahmeti unutturuyor :)

• hic ugrasamam böyle iyiyim :=)

• Yok ya van cleff seni yemişler heralde ... Yağ oranı düşükse çok zorlamadan çıkıyor. Vücut yağ oranım yüzde 4 ve 3 ay çalışarak çıkarttım... Asıl önemli olan yağın az olması...Herkeste vardır kas ama üstündeki yağlar kapatır... Full kardiyo çalışan bir insan bile çıkarabilir ... Bknz:Spor antrenörüm(elini ağırlığa sürmez ama karın göğüs ve adonis kası vardır ... ) .

Yükleniyor...