Babasını arayıp oğlunun yaptıklarını anlatayım mı?

3 yıllık sevgilim beni aldattı. öğrendiğimde inkar etmedi istemiyorum seni bitti dedi üste çıktı yani. 1 ay geçti üstünden. bekaretimi de vermiştim cinsellik deyaşıyorduk ayrı şehirlerdeyiz diye birşey yapamam zannediyor. madem beni yarı yolda bıraktı onu rezil etmek istiyorum ailesiyle kötü olsun huzuru kaçsın istiyorum. babasını arayıp her şeyi anlatayı mı? beraber olduğumuzu beni aldattığını kandırdığını herşeyi anlatayımı? canı yansın

Güncellemeler:
babası elbette oğlunun tarafını tutar ama ben ailece huzuru kaçsın istiyorum bana yaptığını böyle ödesin istiyorum
benim ailemde herşeyi öğrensin ne olacaksa olsun istiyorum. canı yansın huzuru kaçsın yeterki herşeyden geçtim ben

0|0
16|7

En İyi Kız Görüşü

• hic birsey yapma ve sabirla bekle babasina söylesen ne olcak erkekdir yapar dicek %90 o yüzden sabret ve ilahi adalete güven

3|2
    0|0
    • tskler en iyi cvb icin

Erkekler Ne Diyor 7

• babasınında çok umrunda sanki keski sirke küpüne zarar ,lla canını yakmak istiyorsan sende onun tanıdıgı arkadasıyla takıl...aldat demiyorum sende takıl o aldattıgını sansın

1|0
    0|0
  • kızgınlıkla hereket ediyorsun gibi geldi bana biraz bekle kızgınlığın gecsin mantıklı düşünmeye çalış öfkeyle oturup zararla kalkma birde işin başka yönü ayrılma sebebi sendenmi ondanmı

1|0
    0|0
    • o terk etti aldatıp gitti o kızdan da ayrılmış şimdi ama nafile ben onu huzursuz etmek istiyorum canımı yaktı o benim

• iyi düşünmelisin o zaman kızgınlıkla hareket etme derim ben ne yapacaksan iyi düşün ama onu nasıl huzursuz edebilirsin kendin huzursuz olmayasın sonra

• Bir mağdur arkadaşımız daha. Dünya'nın köküne dinamit çak gitsin.

1|0
    0|0
  • onun değil senin huzurun kaçar -,-

1|0
    0|0
  • sen rezil olmayacakmısın peki :)

1|0
    0|0
  • şeedilmiş şeyin davası olmaz derler.

keşke bunları verirken düşünseydin.

0|0
    1|0
  • babası sana mı inanır oğluna mı? hiç düşündün mü bunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Babası demeyecek mi, sen ne biçim kızsın ki eşin olmayan adamla birliktelik yaşıyorsun? O zaman daha fena acı çekersin. O yüzden hatalısın. Bence ailesini bir kenara bırak ve erkek arkadaşınla bu sorunun üzerine gitmeye çalış.

1|1
    0|0
  • Keske bisey yasamasaydin cinsellik anlaminda bu insanogluna guven olmaz bak bu erkek ya da kiz hic farketmez. Ama olmus birkere birak Allahindan bulsun canimi yakanin cani yansn de bosver sana bu dünyada aci cektirmis sende obur dünyaya, Allah'a havale et. Derim ben.

1|1
    0|0
  • bence babasını arama sana sunu diyebilir kızım yapmasaydın erkek bu belki senden öncede birçok kişiye aynısını yaptı yani ogluna hiç birşey yapmaya bilir huzuruda kaçmaz belki böbürlenir bile ama kendi ailene söylersende senin başın yanmazmı onun bir huzuru kaçmaz bence nolur sırf bekaretin gitti die aileler evlendirmeye kalkar sonuçta gene sen mutsuz olursun

1|1
    0|0
  • saçmalama onlar aile hç br aile evladndan vazgeçmez hele hele br erkek babası ise oğlunla gurur ble duyar ama kötü olan sn olursun adın çıkar yapma

1|1
    0|0
  • Erkeklere güven olmaz. Yapma böyle birsey ileride pişman olursun.

1|1
    0|0
  • Yaptığı doğru demiyorum ama kendini küçük düşürürsün böyle bir şey yaparsan. Olan olmuş artık, sen ne yaparsan yap kendi canının yandığıyla kalırsın..

1|1
    0|0
  • bence hiç bir şey yapma olan olmuş ne yapacaksın ki olan san olur

1|1
    0|0
  • bisey kazandirmiycak zaten sana yorma kendini

1|1
    0|0
  • babası seni tanıyor mu

0|1
    0|0
  • bence anlatmalısın babasına yoksa daha cok kızın canını yakacak

0|0
    0|0
  • Baskasiyla birlikte olmadiysan git dna testi yaptir kanitlarla git. ;)

0|1
    0|0
  • bunu okuyunca aklıma celal ile ceren geldi nedense intikam için harika bir yol

0|1
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • Sen şuanki sinirinle böyle düşünüyosun herkesin karakteri bir değil sen oluruna bırak ve hayatına devam et bence seni aldatmak onun eşekliği ve ayrıca dünyanın sonu da değil. İnsanlar ne acılar yaşıyo bu ne ki

1|1
    0|0
  • bence gay birini tut tecavüz ettir hayatının şokunu geçirir depresyona falan girer belkide intihar eder ve sonuç olarak initkamını almış olursun. mutlu son diye ben buna derim. babasıda aynı boktur kimin oğlu sonuçta sen dediğimi yap

1|1
    0|0
    • gayın anlamını biliyormusun ?

• bilmeyenmi var erkek eşcinsellere gay deniyo yani hemcinsinden hoşlanana

Yükleniyor...