Evet arkadaşlar soruyorum 2010-2011 sezonu şampiyonu kim?

evet arkadaşlar soruyorum 2010-2011 sezonu şampiyonu kim o kadar agladılar uefe da casta yargıda polis fezlekesiyle yargılandık ŞAMPİYON FENERBAHÇE.

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• link herkese haddini bildirerek şampiyon olduk ne kadar haksızlık yaparlarsa yapsınlar biz FENERBAHÇE liler asla yıkılmayacağız.

1|3
    1|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Her zaman FENERBAHÇE.

1|5
    1|1
  • FENERBAHÇEDİR

1|4
    1|1
  • Trabzonspordur.. AH'ları da öyle bir tuttu ki iki yakanız bir araya gelmiyorr ::)))

1|0
    1|4
  • FENERBAHÇE! Kimsenin alın terini görmezden gelemem

0|3
    0|0
  • Hala fener diyen Mallar var* sizin Gidin Galatasaray maclari izleynde Takim gorun takim alin termizle oynuyoruz sikeyle degil ve 2010-11 sampiyonuda TRABZONSPORDUR tartismaya girmem hekes biliyo trabzon oldugunu gereksiz bir soruydu sordugun

0|0
    1|3
    • TRABZONSPORDUR diyen mallar varken fenerbahçe diyenler de olacaktır tabiki

• Trabzonspor.

0|1
    1|5
  • Trabzonspor

0|0
    0|0
  • Trabzonspordur. Fenerbahçe tüm ülkede şikeci diye bilinirken bu soruya başka verilecek cevap yoktur.

1|1
    1|4
  • Galatasaray

1|0
    1|3

Erkekler Ne Diyor 8

• İşin garibi TFF Şampiyonun Fenerbahçe olduğunu söylüyor peki madem Şampiyon Fenerbahçe Şampiyonlar ligine neden Trabzonsporu gönderdiniz?2010 daki Şampiyonluk Trabzonsporundur artık tüm kurumlar bunu onayladı

1|1
    1|3
    • şampiyonlar ligine trabzonu tff gönderdi fenerbahçe değil

• sen tekrar oku istersen gönderdiniz yazmışsın bizmi gönderdik

• biz gondermedik sizin yonetiminizdeki ebru koksal kafasına gore birseyler yazdı almadılar bizi ali aydınlar istifa ettikten sonra napıcanı sasırmıs uefa ya yalakalık yaptı yani.

• fenerbahçeden gerisi yalan...

1|4
    0|1
  • Gökhan Gönülün dediği gibi kanırta kanırta şampiyon olduk

1|3
    0|2
    • Ben farklı birşeymi söyledim? Yoksa okuduğunu anlayamadınmı

• Ben onu TFFye diyorum dediğim şu TFF Şampiyon Fenerbahçe diyor bende diyorumki TFFye madem Şampiyon Fenerbahçe Şampiyonlar ligine neden Trabzonsporu gönderdiniz diye soruyorum şimdi geçte olsa anlamışsındır herhalde

• FENERBAHÇEM

2|4
    1|1
  • Sonuna Kadar FENERBAHÇE

Hemde En Anlamlı Şampiyonluk Alayına Çaka Çaka

6s Korkudan Yatsın Trabdona

1|4
    1|1
  • Bnm için TRABZON dur..

0|0
    1|5
  • Uzay mahkemesi bile suçlu buldu fenerbahçe yi.O yılın şampiyonu Trabzonspor dur.Aksini iddia eden kişinin vicdan ve onurundan şüphe etmek gerekir.

0|0
    1|3
  • Bence bu yılki şampiyon iptal edilmeli şaibeli bir sezon her takım şike yapmış nerede ise

0|0
    0|0
Yükleniyor...