Sevgililer gününden kaçma bahanesi sizce de çirkin değil mi?

3 yıldır beraberiz.ama hiç hediyeleşmedik.yani ne bileyim ben almak istedim ama erkek arkadaşım almayınca uzak durunca bende uzak kalıyorum mecbur.kaç gündür bana işte benim bu hafta bir seyahate çıkmam lazım diyor.işte kaç gündür benimle tartışmalı.ve bugün hiç konuşmadık.sanırımda aramayacak.ben hediye almasında değilim.almasında zaten istemiyorum asla.ama çok çirkin geliyor.hediyeden kaçmak vermek istememk gibi.( ikimizinde durumu çok iyi çok şükür ) parasızlıktan demeyin.bence segililer gününe kadar da aramayacak.adım gibi biliyorum.sevgililer günün de mutsuz gecireceğim.kesinlikle ben aramam meaj atmam çünkü kaçıyor ve bu çok ayıp bişey.hiç mi anlayışlı erkek yok Allah için?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sevgiliniz açısından ilişkiniz bitmiş can çekişiyor gibime geldi. Bende sevgililer gününde ararsa açmayın derim. Anlasın kıymetinizi...Böylelerinin biraz burnunu sürtmek gerek...Arayınca hemen yelkenleri suya indirmeyin..

0|0
    0|0
    • benim inancım yok sevgililer gübü babalar günü anneler günü vs.onlar herzaman kıymetli değerli.ama o da biliyor ki benim öyle bir beklentim yok.olursada konusuruz ayarlarız çıkarız bir yemeğe vs.ama kaçış yolu arıyor.bana işte ben bu hafta burada olmam haberin olsun dedi.yani direkt bu sebepler aklıma geldi.artı dün sudan sebep konular yüzünden aramadı.tartıştı.kaç defa aradım cevap vermedi.hala da dönmedi.çok yoruldum ya bilsem ki öleceğim elim telefona gidemez kolay kolay :((

• o zaman siz hakettiğiniz gibi yaşayın bırakın oda hakettiği yerde yaşasın..

• :(( aynen..

Erkekler Ne Diyor 3

• Bildiğin mal :))) çocukluk zamanlarımda hiç param olmasa bile simit sarayına götürür bir adet gül verirdim.

0|0
    0|0
    • Allahta biliyor ki derdim kesinlikle hediye değil.sadece böyle uzaga gidecem demesi ve aramamasışu antartısmalı olması beni üzüyor.demekki ben değmiyorum.anladım ki o da hediye istemyr onu arayıp sevgililer gününde güzel bişey diyecektim ama yok..

• Şu an olmasa bile başka birini bulsa ayrılacak gibi duruyor. Senin anlatmalarına karşı böyle yazıyorum sonuçta onu dinlemedim yuva yıkan adam olmak istemem ben susuyorum artık :)))

• hayır ben öyle anlamam biri gercekten bana akıl versin istyrm :((

• bence hiç gerek yok buna kaçmıyor o ayrıca benim gibi gereksiz buluyor o kadar abartıyorsun

0|0
    0|0
    • benim erkek arkadaşım bu hafta seyehate gideceğim diyor? ben onun gereksiz seyehatlere gittiğini grmedim :) artı son günlerde inanılmaz tartışmalı kendi kendine.ve o da çok iyi biliyor bende gereksiz görüyorum.ama bunu yapması hoş değil

• hım o zaman sıkıntı büyük kardeş şüpheli bişeyler olabilir hayır olsun

• bilemyrm..sagol

• oha kim okuyacak bunu çok uzun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sevgililer gunu zaten cok saçma öyle takılıp kalma o güne ; illa özel birgun olması gerekmez ki- benimki beni her gördüğünde en sevdiğim çikolata seker vs gibi seyler alır bende aynı şekil ona- böyle seyler hoşnut tutar iliskiyi. Erkek hediye almıyorsa sevmediği icin dir bukadar basit - hediye illa pahalı seyler degil ki.

0|0
    0|0
  • bence kesinlikle sevgililer gününden kaçıyor çünkü böyle günleri gereksaiz buluyor fakat sunu anlamıyor senin önemsedigini arama zaten kavga çıkar o sen nie arıyorsunki şunu yapacaktr beyefendi sevgişliler gününe kadar aramayacak sevgililer günü geçtimi seni arayacak bence ozamnda sen bakma

0|0
    0|0
    • evet düşün en ufak büyütülecek şeyleri bile büyütüyor.sudan sebepler gülünecek şeylere bile kızmaya başladı.artı yok ben hafta burada değilim işte bilmem nereye gitmem lazım falan.ki işi gücü yok.babasından yiyor o da.neye işe anlamıyorum hiç işi çıkmadı bu hafta çıktı.ve dün gece de çok saçma sebepten telefonu kapattı.kaç defa aradım cevap vermedi.aramayacağım bende.bana böyle zamanlarda kaçandan hayıryok.beni yalnızlaştırıyor başka bişey değil.

• tatlım sen resmen bir odunla çıkıon bence daha iyilerine layıksın canm bu iş sürekli böyle gidecek bu seni çoook üzecek :((((((

• haklısın :(((

• Anlıyorum canım seni hediye de değilsin. Boş ver ya. Bi erkeğin parasız kalacağını sanmıyorum da.

0|0
    0|0
    • evet hediyede değilim tabii ki de.ama çok zoruma gidiyor.benim erkek arkadaşım varken ben yalnızım.

Yükleniyor...