Galatasaray büyük takımsa neden fenerbahçe beraberliklerine seviniyor?

2010 yılında kadıköyde maç berabere bitti sabri üçlü çektirdi taraftara maç sonu,floryada galatasaraylılar takım otobüsünü karşıladılar meşalelerle,yine 2011-2012 sezonunda kadıköydeki maç 2-2 bitti floryada galatasaraylılar galatasarayı şampiyonlar ligini kaldırmış gibi karşıladılar peki galatasarylılar bu kadar büyük takımsa neden fenerbahçe beraberliklerine seviniyor? 2011-12 sezonunda arenada 1319 gün sonra fenerbahçeyi yenince neden konvoylar yaptılar ülke genelinde? Hani büyük takımdınız ? Platininin sözünü söylüyosunuz ama böyle yaparak kendinizle çelişiyosunuz farkındamısınız?

• Güzel anlatmışsın ama anlamaz yine..
    20% (2)62% (8)43% (10)Oy Ver
  • Haksızsın çünkü...
    80% (8)38% (5)57% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Çocukça bir soru :) İşimize beraberlik geliyosa seviniriz bu Bşiktaşta olabilir tabi ucunda kupa varsa yoksa öyle fneri yendiğimizde 5 tane attık kupa aldık hatırla ama fnerliler gibi 10 sene konuşmadık tek övünç kaynağınız GS yi 6 golle yenmeniz ve sadece 3 puan ama GS 5 attı kupa aldı ucunda kupa varsa GAlatasarAY. Soruna gelince sevinme filan işimize ne geliyosa kaıköyde 1 puana kupa geliyou istediğimizi aldık şampiyon olduk vs vs GS kupa düşünür Fb sadece araç .) iki maçtada Fb GS yi yensinde GS şampiyon olsun kafasındadaır GS liler büyüklük budur tek övünç kaynağı GS yi yenmek olan takımın taraftarına bak sen soruya ha haha :) Siz bizden daha iyi biliyosunuzki TÜRKİYENİN EN BÜYÜĞÜ GALATASARAY..

1|2
    0|4
    • saçma sapan doldurmuşsun sayfayı desinlerki bişiler yazmış,sabrinin üçlü çektirip berabere kaldıgınız maçta ne gibi amacınız vardı berabereliğe sevindiniz,2-2lik maçta şampiyonlar ligini kazanmış gibi takımınızı karşıladınız floryada ben sizin yerinize utanmıştım,1319 gün sonra fenerbahçeyi yenince konvoylara çıkan taraftarlar yine sizdiniz ülke genelinde bu maçlar normal lig maçlarıydı sadece,ama platini demekki haklıymış =))

• ben hepine verim doruları uyunca vremein iyosun hadi hadi küçüklüğünüü bilin deriniz GS olmuş kupa düşünün kupa :)))

• sorumda demogoji yapıyosun yazdıklarıma cevap vermiyosun istediğini yapıp konuyu dagıtmıcam başkası olsa engellerdim.

Kızlar Ne Diyor 8

• Siz neden başka takım şampiyon oldugunda, siz şampiyon olmuş gibi kutlama yapıyorsunuz? Bknz: Timsah yürüyüşü :))

2-2 biten maçta beraberliğe değil, 2-0 öndeyken 6 olucak oğlumm 6 olucak deyip sonra Allahım üçüncü golü atmasınlar diye dua etmenize sevindikk. o halinizi görmek her şeye bedeldii :)

0|1
    0|0
    • soruma cvap soruma cevap.

• yoo 1319 gün snra yendiniz arenada ve ligin 12.haftasıydı =)

• onu izlemedim hatırlamıyorum ama o kadar gün sonra yenmişiz seviniriz. başka bir takım olsaydı yine sevinirdik. şeytanın bacağını kırıp o takıma karşı galibiyet aldk sonçta

• biz asla beraberliğe sevinmiyoruz biz ancak şampiyonluğa seviniriz

3|3
    1|4
  • En azından UEFA kupası kaldırmışçasına Galatasarayı 2-0 kendi stadında yenipte sabahlara kadar arabalarla kutlama yapan takımın taraftarı değilim çok şükür

0|0
    0|0
  • Bu tip sorular yuzunden ' spor kategorisinden ' sogudum biliyor musun?

Bu son cevabımdır herhalde, boyle sorulara cevap vermemeye soz verdim kendime.

0|1
    0|0
  • Size kapışadurun Beşiktaaş seninleee ölmeye geldikkkk lallalaaa

0|1
    0|1
    • en güzel derbiler fenerbahçe beşiktaş arasında oynanan maçlardır bence

• Beşiktaşın her maçı güzeldir. Dalga bir kenara ciddi bakmak gerekirde beşiktaş lige ilgili başlar ama son zamanlara doğru motive düşer. Ayriyeten feneri de sevmem emek hırsızılar çünkü trabzonluyum trabzonsporlulara yaptıkları ayıp

• galatasaray bizden sonra büyükler :)

0|0
    1|1
  • ezeli rakip bir tane ondan

0|0
    0|0
  • Sen hangi takımlısın ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• fenerbahçe büyük takımsa neden sadece Galatasaray galibiyetleri ile övünüyorlar :D Galatasaray Madrid juve milan inter arsenal liverpool m.united barça b.dormuntd ve şu an adı aklıma gelmeyen dünya devlerine karşı galibiyetleri ile bile bu kadar övünmezken ya siz neden tek övünç kaynağınız galatasarayı yenmek ? Aslında fark mantiletede Fener her zaman yurt içinde başarılı olmak isteyen bir klup ken Galatasaray yurt içini sadece araç olarak görüp asıl hedefi hep avrupa olmuştur.Yani Galatasarayın sizin gözünüzde nasıl göründüğü kimsenin umrunda değil.Dünyada en çok tanınan türk takımı Galatasaray avrupalıların en çok tanıdığı ve saygı duyduğu takımda Galatasaray yani ne düşünürseniz düşünün kimsenin umrunda değilsiniz :D

1|2
    0|3
    • benim anlattıklarıma tercuman oldunuz

• senin bahsettiğin sezon Galatasaray şampiyon olmamışmıydı hemde 2 kere hemde şampiyonluk kupasını Kadıköyde kaldırmamışmıydık :D demek ki işe yarıyor muş :D

• soruma cevap değil bunlar bunlarada cevabım var rahat ol ama demogoji yapmana izin vermicem

• Onlarin UEFA kupasi var

0|0
    0|0
  • Abi onu bırak en son tek farklı malubiyette orta sahada dansöz gibi kıvırıyorlardı :DD

0|2
    0|2
    • Aynen şampiyon olmuştuk ona seviniyouk sizde her amanki gibi GS yeniğinize ;)

• Mağlubiyete Bile Sevinecek Kadar Ezikler :D

• Biz KArıköyü fet eden takımız hemde 2 kere :) o dediğinide sayarsak 3 kere bence küçüklüğünüzü bilin daha fazla uzatmayın ben utanıyoırum sizin yerinize sahaında kupa kaldırdıklarım ha ha ::)))

• sadece galatasaraylılar değilki bütün takımlar fenerbahçeye farklı oynarlar ve yenmek isterler berabere kalıncada yendiklerinde de çok sevinirler örneğin son iki deplasman maçında yenildik es esli oyuncular sahanın ortasında kutlama yaptılar sivas kalecisi sevinçten gözyaşlarını tutamadı. o yüzden beraberliğe bile sevinmelerini normal karşılıyorum

yani senin anlayacağın Futbol türkiyede fenerbahçeye karşı oynanan bir oyundur kazananı havalara uçurur.

0|0
    0|2
  • Çünkü Fenerbahçe'de eşek şansı var. Ben çok maç bilirim alakasız toplarla Galatasaray gol yedi.

0|1
    0|0
  • fenerbahçeden sonra türkiyenin en büyük takımı oldukları için olabilir

0|2
    0|3
    • Fenerbahçeyi büyük yapan ne?

1- UEFA kupası kazanması mı

2-Avrupa'da süper kupayı kazanması mı?

3-En çok Lig şampiyonu olması mı?

4-En çok Türkiye Kupası Kazanması mı?

• Haluk Ulusoysuz Sağolsun 6s ın Avrupa Maçları Var Diye Erteleyen Ulusoysuz Değilmiydi.

Ulusoysuz Sayesinde 4 Sene Nasıl Şampiyon Olduklarını Herkes Biliyor

Teşvikleri, Şikeleri, Dolandırıcıkları, Hırsızlıkları Ne Ararsan 6s da

• Sevinecekleri Tek Şey Kadıköyde Alacakları 1 Beraberlik O An Kendilerini Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Olmuş Gibi Hissediyorlar :)

0|0
    1|2
    • sorma yahu kendilerini rezil ediyorlar hala şampiyon olduk ama diyorlar sanki ilk defa şampiyon oldular :DD

• aynen kardeşim

• Onu da Nasıl Şampiyon Oldular Dünya Alem Biliyor, FENERBAHÇE yi Karalayarak ve Futolcularını Gönderttirerek Ama Herşeye Rağmen Gidip Arenada Çaktık Götlerini Yırtsınlar Bırak ;) Onlar Mağlubiyete Bile Sevinen Ezikler ;)

• Fenerbahçe Galatasaray'in ezeli rakibi.

0|0
    0|0
  • dostum kadıköyde n sag cıkıyorlar beraberlik onlar için bir marifet.

0|0
    0|2
  • çok çirkef taraftarları var.

Güzel anlatmıssın ama anlamaz yine

0|0
    1|2
  • Fenerbahçenin büyüklüğü hiçbirşeye benzemez çünkü...

1|3
    0|3
Yükleniyor...