En çok hakemlerden çeken Beşiktaş ne yapsın?

Hakem hatası yapıldı diye günlerdir konuşulmakta. Peki hakem hatasından en çok nasibini alan Beşiktaş ne yapsın? Eğer hatalar olmasaydı şu anda zirvedeydik belkide. Ne zaman son bulur hakem hataları?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş yıllardır hakemlerden, federasyonlardan, basından o kadar çok çektiki...çalınan şampiyonluklarımızı görmezden gelen başarı olsunda nasıl olursa olsun mantığının hakim olduğu bu ülkede daha çok hakem hataları olacak...kimse kusura bakmasın ama adalet herkese eşit olduğu zaman anlam kazanır ama bu ülkede herkes kendi kuyruğuna basıldığında ayağa kalkıyor...biz Beşiktaşlılar hiç bir zaman unutmayacağız malatyaspor, denizlispor, ankaragücü, vs onlarca maçı ya da bir gecede türk yapılan yabancı futbolcuları...biraz açın son 30 seneye bakında utanın türk futbolundaki tecavüzü görün beşiktaşı lime lime doğradılar ve utanmadan birde küçümsemeye çalıştılar...Ergün Gürsoy, Alp Yalman, Adnan Polat zamanında nede güzel oynuyorlardı ali cengiz oyunlarını türk futbolunda ama tabi balık hafızalı bir toplumuz onlar unutur ama biz Beşiktaşlılar ASLA unutmayacak...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Onlar hakemle kazandıkları maçları hiç görmezler zaten kendilerine bir hata yapıldı mı kıyameti koparırlar. Boşver hep aynı iki yüzlülük senaryoları, biraz tarafsız gözle bakabilseler bize yapılan hataları göz önünde bulundurup bir penaltı için kendilerini parçalamazlar.

1|2
    0|4
    • dostum ben kendimi parçalamıyorum o maçın skoru sivasın ben penaltı verilmesine birsey demiyorum sadece hakemin verme hocam verme demesi sinirimi bozdu yoksa ben egemenin haksızca atılmasında ve hakemin pozisyonu gorup penaltıyı vermemesindede degilim sadece verme hocam verme pozisyonu net olark goruyor

• genel olarak baktın icin parcalıyor diyebilirsin ama ben parcalamıyorum ayriyetten siz yasadıklarınızda bizim yasadıklarımız arasında kocaman bir fark var bizim taraftarımız 2011 den beri kendini yırttı en kucuk seyde tepkisini koyar tabi neler çektini bilmeniz lazım sizin çektiniz birsey yok sadece hakem hataları.

• biz birtek bunlarla ugrasmıyoruz yargıylada ugrasıyoruz basvurduk polis fezlekesiyle yargılandımız icin ceza aldık

• Hakem hatasının son bulacağı zaman; her santraforun tüm pozisyonları kaçırmadan gole çevirdiği, tüm kalecilerin gol yemeden maçı tamamladığı, savunmacıların hatasız maçları bitirdiği, orta sahadakilerin her pasının olumlu olduğu zamandır.. unutulmamalıdır ki her sezon her takımın ezbere söylediği tek şey budur ; üzerimize oynanan oyunlar ve hakem hataları sonucunda bu durumdayız vs... uzun bir yazı ama GEÇEN SEZONDAN BİR NALINCI KESERİ MANZARASI… başlığını okumanız yeterli olacaktır..

link

0|0
    0|0
  • beşiktaş gerçektende hakemlerden çok çekti ama bu konuda hakemleri sıkıştırmadılar hakkını arasaydı birdaha hakemler daha dikkatli olurdu.

eleştirdiğin fenerbahçenin penaltısına gelince hata deyip geçiştirilemez bu işte kasıt var çünkü 5. hakemin görmemesine imkan yok buna dair fotoğraf bile var.

0|2
    0|1
  • siz eksik kalsaydınız bacım be birde siz cıktınız ya şimdi tam oldu hadi hep beraber hakem hatalarına isyan edelim isyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan :)))))

0|3
    1|1
    • Ne oldu yaa bir penaltı yüzünden kendinizi parçalıyorsunuz günlerdir, size yapılan hatalar bize yapılan hatalar yanında devede kulak kalır. Biz hakem hatalarından şikayet edince mi eksik kalsaydınız oldu.

• Dün izledim her şeyi Lig Tv'de doğrudur hakem doğradı sizi maçta ama tepkiyi abartttınız. Maçtan hemen sonra olayın sıcaklığıyla sert tepki vermeniz gayet doğaldı ama kaç gün oldu hala penaltımız verilmedi diyen Fenerbahçe'liler var. Bugün maçımız tekrar ediliyor ve bu tekrar kararı bile haksızken bizim sesimiz çıkmıyor. Bugün şampiyonluk yarışından biraz uzaksak hakemlerin büyük payı vardır ama sizin kadar kendimizi parçalamıyoruz.

• Farkındaysan bizde şikeden yargılandık Avrupa'da rakibimizi elediğimiz halde men edildik. Bu tür şeylerin çözümü kendini yırtmak değildir gerekli mercilere başvurursun hakkını savunursun.

• bu konuda en son konuşması gereken taraftar ve takım galatasaraylılardır,ama magduru oynamalarını komedi şeklinde izliyorum gülerek hemde.

0|1
    1|0
  • Kendimi bildim bileli beşiktaş lılar, türbanlılar ve kürtler hep mağdur :(

0|0
    0|0
  • hiç çekmedik bu hakemlerden çektiğimizi.

0|0
    0|0
  • tff yönetimi ve duşuncesi degsnce

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Beşiktaş ne hata çekiyormuş?

0|0
    0|0
  • herkesin penaltısı verilmiyor ama fenerbahçeye 1 tek verilmedi diye kıyametler koptu

1|0
    0|2
Yükleniyor...