Ak Parti'nın Tüm Türkiyeyı kucaklayan o secım müziğini nasıl buldunuz

Ak Parti'nın Tüm Türkiyeyı kucaklayan o secım müziğini nasıl buldunuz (:

Recep Tayyip Erdoğan link

Güncellemeler:
Lazı cerkezi alevisi sünnisi kürdü herkeze bu klipde yer vermişti bu secimdede yine yaptı yapacağını daha vizyona cıktımı bilmiyorum ama 4 dilde secim şarkısı hazırlandı (:

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Süper başbakanım gibi

1|6
    2|2

Kızlar Ne Diyor 3

• bn akpartiyi sevmiorum ve oyuzdn de dikkat etmem hic

0|0
    0|0
  • yenı deıl bu ya ztn bu geçen senede vardıkı anti akp!

0|0
    0|0
  • güzelddi

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Aynı yoldan geçmişiz de bakanlar önden gidip yoldaki paraları toplamış galiba

4|2
    0|4
    • valla hizmetlerini buraya yazsam bu site çöker

lakin yolsuzluklarını yazsam site in cin top oynar olmayan yolsuzluk belge yok hicbirşey yok mahkeme kararı beklenecek (:

• nedenmi bak 3 ton sac aldık 2.500 tl ye 2 ay önce 2 ay sonra aynı paraya 2.500 ton sac anca alabildik yapaılan hükümeti karalama oparasyonu devlet enayimi buna müsade edecek olan sana bana oluyor Ak Parti yıkılmaz ama senın cebin boşalır şuan olduğu gibi kımse paralel yapıya hizmet eden bırak tutuklanmayı taksimde sallandıracaksınkı bu milletin parası yenmek nasılmış gösterilsin

ben işe gidiyorum

• Hala hükümeti karalama operasyonu diyor ;'(((

• Eğlenceli olmuş.

2|1
    0|0
  • vay be adamlar secim muzigiyle herkesi kucakladilar.ilginc...

2|1
    1|9
  • adam 12 yıldır bizi kucaklamıyor kucagında hoplatıyor. adaletine koydugumun partisi

3|2
    1|2
  • Bu işlerr şarkıyla olacak işler değil.. Bayrakla da olacak işler değil.. Seçim günü yola taş döşemekle alttan fiber kablo döşemekle de olacak değil..

Bu işler fezlekeleri neden seçimlerden sonraya kaldığını sorgulamakla olur.

Bu işler elinde kapı gibi video kayıtları ve tapeler varken hala daha "Bu kirli bir oyun buna kanmayınnn" diyen boşbakanı sorgulamakla olur.

Daha şimdi bir yazarım bütün site çöker haa !

0|0
    0|0
  • haydı bıdaha bıdaha bıdaha (=

2|2
    1|0
  • Evet güzeldi.

1|2
    2|1
  • Olmayan bir hosgörüyü gösterme cabasi. Yalanci bir Partinin yalan bir mesaj göndermek isteyen bir secim Videosu.

Ayni yollardan caldilar hepsi.

1|0
    0|1
  • Beğenmedim..

1|1
    0|3
  • güzeldi bu secimdekı daha güzel olacak

1|4
    1|1
Yükleniyor...