Sivasspor - Fenerbahçe Maçı

Hangi takımı tuttuğunuzun bir önemi yok sizce de bu maçı Fenerbahçenin kaybetmesinin tek nedeni hakemler değilmi tamam hata yapar hakemler ama o ceza sahasın daki el nasıl görülemiyo hele de yak hakemin gözlerinin önündeyken ve Egemenin pozisyonuna faul vermek bile saçmayken kırmızı kartta neyin nesi ? zaten 2. olan Galatasarayın güzel bir kadrosu var bide puan farkı 4e indi bu kadar insanın emeğine yazık değil mi şimdi ?

İzlemeyenler varsa izlesin özetini link

ondan sonra yorum yapın

ayrıca da şunu da bir göz önünde bulundurun link

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim tamam hata var maçta eyvAllah . Bunda sıkıntı yok. Ondan önceki maçta galatasaray'ında penaltısı verilmedi? Ondan önce hakem hatalarıyla kazanılan maçlarda niye kimsenin sesi çıkmıyordu? 4 dakika uzatma verilip 90+8. dakikada gol atıldığında niye kimse böyle iş mi olur demiyordu? dün mehmet demirkol diyor yunus yıldırımın yönettiği maçlardaki vermediği penaltıları toplasan ansiklopedi çıkar. Demek ki adamda da yeteneksizlik var. Kendi lehine hata yapılınca eyvAllah, aleyhinde yapılınca Yallah Yallah. Oh ne güzel.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• yapılan ve verılen kararlar yalnıs:fakat bu ılk degıl daha once de bır cok kulube aynısı olmustur.ben gs lıyım bunu galatasaraya baglamak veya bunu bızım ustumuze atmak da yalnıs.varsa kırlı oyunlar el ele hep beraber temızlenmelı.uzuldum bır spor sever olarak

0|0
    0|0
    • Benim amacım zaten Galatasaraya laf etmek değil sadece fenerbahçeye düşman gibi görülen bir taraf olduğu için o fotoyu attım yanliş anlaşılmasın yani benimde Türkiye ligini sevmemen 1. nedeni fenerbahçe 2. nedeni galatasaraydır bu takım olmasa rekabet olmazdı zevki kalmazdı ama kabul edelim bu yanlişliklar Fenerbahçeye daha çok yapılıyo ya da Fenerbahçeli olduğum için bana öyle geliyo mesela Canerin kullanmadığı bir Lan kelimesi yüzünden aldığı cezayı hatirladıkça hala sinirleniyorum

• gardas lafım sana degıl medyada bırcok fener yanlısı spor yorumcuları fener yonetımı fılandan bahsedıyorum

• hakemin ırzını s*keyim ama biz yine şampiyonuz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...