Hakemlerde insan onlarda hata yapamazlar mı yunus yıldırım için diyorum

yunus pozisyonu ben görmedim 5. hakeme sordum göğüs var dedi demesi her şeyi özetliyor keşke diğer maçlarda da hakemler zan altında bırakılıp kurban edilse beşiktaş galatasaray maçlarında

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• penaltınız verilmedi tamam da galatasarayın sayılmayan golleri ofsi ile kesilen atakları burak'ı ceza sahasında öldürseler de verilmeyen penaltıları ne olacak

2|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• Kasımpaşa Maçında Eboue´ye yapılanda penaltıydı,Volkan´nın Konya maçında Jalma´ya dalmasıda penaltıydı,Alper´in Kasımpaşa maçında yaptığıda penaltıydı,Egemen´nin Gençlerbiriği maçında elle oynamasıda penaltıdı,Burak Yılmaz´a Es Es maçında yapılan harekette penaltıydı bu ülkede ilk defamı penaltı verilmiyor?Geçen sene Şampiyonlar liginde Real Madrid deplasmanında 2 penaltımız verilmedi biz bunu kadar bunu dile getirmedik Fenerbahçenin amacı belli yoksa hiçbir takım bir penaltısı verilmedi diye bu kadar ağlamaz bunlar mağdur rolü oynayıp ilerleyen haftalarda ilk yarıdaki hakem yardımlarını yine kendi lehlerine çevirmek istiyorlar.

3|2
    0|1
  • Geçen yıl inönü'de ki beşiktaş gs maçında burağın ceza sahası dışında faul bile olmayan pozisyonda penaltı veren hakeme bir bok yapılmıyor bu adam 1 penaltı vermedi diye görevden almaya kadar gidiyor iş .

Sanırım burada başkanların godoman olup olmaması söz konusu .

0|1
    0|0
  • bu görüntüdeki hakem hatasını söyleyebilirmisin link

0|0
    0|0
  • Hangi takımlısn bilmiyorum ama fenerbahçe yerine senin takımın sivasta aynı şeklde dogransaydı böyle düşünrmüydün ? burada galatasaraylılar yine magduru oynuyor galatasaraylıların yarısından komedi dizisi oyuncusu olur valla,drogbanın gençlerbirliği maçında kazandıgı penaltı,yine burakın gençlerbirliği maçında ofsayttan attıgı gol,riera ve melonun her maç kırmızı görmesi gerekirken haftalardır melonun sarı bile görmediğini,rieranın rakip oyuncuyu hamur gibi ezmesine ragmen uyarı bile almamasını,selçukun sürekli 18 etrafında rüzgardan etkilenip sürekli fauller aldıgını,filan söylemezler ama,beşiktaşla oynadıkları maça girmiyorum zaten.

0|0
    0|0
  • Yaa yenilgiye illa kılıf uyduracaklar. Bırakın bu ayakları

0|0
    0|0
  • Bu sene Galatasaray'da Fenerbahçe'de hakemlerle maç kazandı. Evet doğrudur Sivas maçında hakem resmen Fenerbahçe'yi doğradı ama biraz abarttılar tepkiyi çünkü hakemle maç kazandıkları maçlarda oldu.

0|0
    0|1
  • 5. hakemin yaptığı hata değil bu işte kasıt var. 5. hakemin tam yanından çekilmiş fotoğraf bile var

0|1
    0|0
  • bu gsliler ne kadar çok seviyor fenerbahçe yi ya sorun bizle tff ve hakem arasında size noluyor ben anlamış degilim.varsa derdiniz gidin tff ye anlatın burada bir ton laf.

0|0
    0|0
Yükleniyor...