Hiç yüzünü görmediğiniz birisinden konuşmasıyla hoşlandığınız oldu mu

2 haftadır birisiyle konuşuyorum buradan. yüzünü görmedim fakat kalbim çarpıyor hemen mesaj atsın istiyorum. sizde de böyle bir şey oldu mu ? kötü bir şey belki de biliyorum. ama çok iyi anlaşıyoruz. kaç gündür uyurken kendi kendime gülüyorum bu durumun nedenini bilen var mı?

bu arada çocuk abaza filan değil bana bir şey sormak için mesaj atmıştı. arkadaş olarak konuşuyoruz fakat onu sıkmaktan korkuyorum. sanki benden sıkılıyormuş bana söylemiyormuş gibi bir histen korkuyorum

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanın başına ne geleceğini kimse bilemez.

1|0
    0|0
    • evet :( peki karşımdakini sıkıp sıkmadığımı nereden anlayabilirim ? :((

• on tane gülücük koymuyorum ama gülmeyince de çok ciddi gözüküyor pof ya valla reelde çıkmaz bendeki şansıma ya :((

• Canını sıkma. Olduğu kadar olmadığı kader =)

Erkekler Ne Diyor 3

• Bizde öyle açıldık birinede arkadaş kalmak istedi... Canları sağolsun

0|0
    0|0
    • bende arkadaş kalmak isterim ki ne kadar hoşlansamda ilişki yüürümez ki başka şehirlerde d.d.d. düşünsene o kadar konuşuyorsun bir buluşuyorsunuz çok kötü geçiyor filan falaaan

• Samimiyeti abartmazsın sen normal bir arkadaşından daha özel davranıyorsan ona iş oraya gider bunun farkındalığını yakala normal arkadaşın neyse o da öyle olsun.

• yani yüz bulur diyorsun sağol =)

• olur öyle şeyler benım de bır ara başıma gelmişti normal yani

0|0
    0|0
    • peki bir kızla konuşuyorsunuz normal arkadaşca iyi anlaşıyorsunuz vs 2-3 haftadır. hiç cinselliğe götürür müsün ? ikinci sorum ise :D kız seni nasıl etkileyebilir konuşmada ? yani yazı dilinde etkilendiğin şeyler var mı

• valla karşımdaki bayana bağlı o cinsellik konusunda birşeyler bahsederse götürürüm ya da çıtlatırım bişeyler tepkisine göre cinselliğe doğru gider ya da gitmez işte ikincisine gelince karşımdaki kızn samımıyetliği benı etkiler konuşma tarzı etkiler

• işte kızların sadece konuşmadan etkilendiğinin gerçeği, konuşması güzel olsunda gerisi ne olursa olsun diyorsunuz

0|0
    0|0
    • evettt yani ben çok etkileniyorum :( fakat işte karşı tarafı sıkmaktan korkuyorum sıkılıyormuş ama söylemiyormuş gibi geliyor ne yapabilirim bir fikrin var mı ? :(

Kızlar Ne Diyor 4

• olmaz olamaz ya sonra cocugu görünce kahrimdan ölürüm bütün vaktimi bu tipsize mi heba etmişim diye.

1|0
    0|2
    • ya yakışıklıysa ? ajdnjaknfjafa

• konusmalarından :)

• bendeki de soru :( ya abazaca konuşmuyor abazaca neyse artık d.Adad.d

• kesin abazadır.. öyle görünürler ama konuşmanın sonu senden hoşlandıma gider bunu iki kere yaşadım ve o yüzden mavililerle konuşmuyorum.

0|1
    0|0
    • ama bende hoşlandım .SDAds:Dbende mi abazayım .dd:d gerçi ben çıkalım vs demem arkadaş kalıp dostça konuşmak en iyisi ama işte karşı tarafı sıkmaktan korkuyorum yea

• evet abazasın :D bence unutmalısın onu imkansız şeyler acı verir. duyguların ilerlemeden bırak konuşma artık

• seviyosan git konuş bence..^^ hjkh

0|0
    0|0
    • güldürdün d:DAd:SsD: deme öyle şeyler :( as.dd.dş

• yoh bu sefer komik değildi...(

• komikti ya ama kendi halime acıdım daha 2 haftadır anca tanıyom çocuuuu sdsadad

• Sakin guvenme ben de buradan birinden boyle etkilenmistim gorsen egitimli kulturlu harika biri ve kesinlikle abaza degildi. Yuz yuze geldik beni kandirmaya calisti eve goturmek istedi. Sonra tovbe ettim buradakilere inanmiyorum.

0|0
    0|0
    • oha ne dedi nasıl eve götürmeye çalıştı ayy dertleşelim mi nolur?

• link ekle

• Canim bak bana cok duyarli gibisinden dedi boyle cevapta yorumlastik sonra eklestik cok guzel konusuoduk hep manevi duygular insaniyrt falan hic hoslanma yoktu arada. Sonra telden konustuk nasil iyi anlatamam bana gitar caliyo sarkilar turkuler soyluyo. Dedm asik oldum olacagm kadar uzatmadan goreyim neymis ne deglms yuz yuze geldik ellerim titriyo . Sonra iste kimligim evde kalmis evim yakin gidelim mi dedi yok dedm gitmem beklerim cok israr etti reddettim . Sonra yakinlasmaya calisti

Yükleniyor...