Aldatılan var mı? ihanete nasıl tepkı verırsınız ?

ihanete ugradıgınızı bılıyosunuz çaktırmadan izlermısınız? aldatıldıgınız oğrenınce naptınız,naparsınız ? sen bana ıhanet ettın dıye acıklama yaparmısınız, yoksa sessız sedasız gıdermısını? ve ıntıkamınız nasıl olur ?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• hiç yapmadığım şey başıma geldi.yapandan hep nefret ettim.sana olan hakkımı helal etmiyorum.ama bu dünya da ama öbür dünyada lanetim seninle olsun dedim.3 ay sonra aynısı onunda başına geldi yetmedi 1 ay geçti öyle bir trafik kazası yaptı ki bir tek kafası kırılmadı.aylarca yatakta kaldı öğrendiğimi öğrendi ve beni aradı bende hakkımı helal etmeyeceğimi söyledim.yıllar geçti üstünden şimdi ne durumda bilmiyorum ama yine söylüyorum hakkımı helal etmem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İntikam almam zaten tercihini yapıp beni gözden çıkarmış ki başkasına gitmiş. İnsan hayatında en önemli şey zaman ederi olmayan bazı kişilere en değerli zamanlarını harcamak büyük kayıp olur. Onu adam edeceğime hayatımda ter temiz sayfa açıp iyi birisini bulur ona yönelirim.

0|0
    0|0
  • ıntıkam en sevdıgım duygu bıcımıdır hayattan bıktırırım engeller bıtmez bende hayatına engel olurum sureklı

0|0
    0|0
    • ornek verırmısın ?

• soyle yaa :)

• bıy bıy canım :D

• Ağzının üstüne iki tokat ve bir Ton küfrüde doldurdum onun içine ve psikolojik savaşla iyice kendini değersizleştirdim ruh hali sapıttı şu An ezik gibi dolanıyor..

0|0
    0|0
    • şu ezikleştirmeyı bana da öğretsende hocam :)

• Kolay iş değil ama onu kendi silahıyla vurmayı dene..aldattığı kişiyi doldurmalısın.. Sağlam cin fikirli bir eleman bulacaksın ve aldattığı kızla tanışık olmalı ya da tanışıp arkadaş olmalı bu eleman senin eski sevgilini habire gammazlayacak o kıza.. Sonra olay çözülür..

• yol veririm tabikide, zarar vermek erkekliğe sığmaz en büyük zararı en yakınıyla birlikte olarak verebilirsin sadece. ben uğramadım uğramakta istemezdim. belkide aldatılan olursa gurur meselesi yapabilir saçma olsada :)

0|0
    0|0
  • hemde kaç kere şut ladım ama ikisi hala arar yalandan ağlarlar.iyiyim ama keriz dedeğilim herhalde.

0|0
    0|0
  • dahamı uzun dahamı kalın derim

0|0
    0|0
  • ızlerdım belkıde hoşuma gıderdı ne bıleyım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eve kamera yerleştirmiştim :P

İnkar edemesin diye ...

Bişi yapmadım , hatta hiç bişi yapmadım , hayatından gittim sadece :)

0|0
    0|0
  • aferım ıı bok yedın der gıderım ne ıntıkam alcam onun ıcın

0|0
    0|0
  • Sessizce giderim.En büyük jintikam bensizlik olur zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...