Bu ayakkabı güzel mi ?

link Bu bot çok hoşuma gitti ama benim botum yeteri kadar var o yüzden bot bunun aynısının bot olmayan halini bulabilir miyim ? Resmi kırptım yani bu şekilde spor tarzında aynısının ama bu şekli link aynısının bu şeklini bulabilir miyim ? Ama yine fermuarlı onu düz ve altı aynı böyle dikenli bulabilir miyim ? Birde ayakkabı nasıl güzel mi ?

Güncellemeler:
Aynısının spor tarzını bulabilir miyim tabanı üstü aynı olmak zorunda ama yükseltisi az olcak.

(Maksimum Gizlilik)

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bu bot güzel ama bunun aynısının spor tarzında olacağını sanmıyorum. Altı dikenli ve yüksek olmasını istiyorsun ve önü düz olmasını istiyorsun ama bu sadece bot için tasarlanmış. Dolayısıyla bunun aynısının spor tarzı olmaz. Alt tabanı bununki gibi olmaz. Üstünün bezi felan bu bot gibi olmaz. Sonuç olarak bunun aynısının spor tarzını bulamazsın ama fermarlı ve altı hafif tırtıklı spor ayakkabı bulabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• fena değil. bir de bu modeller nefes alabiliyor biliyo musun?

0|1
    0|0
    • Ayak terlemesinden bahsediyorsanız soğutma sistemi var. Yani hava alıyor ayakkabı.

• bnce gzl sportik bnce almalsın

0|1
    0|0
  • Güzelmiş beğendim. Neden cevapların altına hep sürekli maksimum gizlilik yazıyorsun ? Dikkatimi çekti de

0|0
    0|0
  • ben hoşlmadı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• iyi

0|1
    0|0
  • güzelmiş beğendim :D

0|1
    0|0
    • Aynısının spor tarzını satarlar mı acaba ? Yani bir botun aynısının ama bot olmayan halide satılıyor mu ? Yani spor tarzı.

Yükleniyor...